اسکنر :: 116 محصول

قیمت اسکنر

اسکنر

اسکنر یا پویشگر یکی از لوازم جانبی رایانه های به شمار می آید که برای انتقال دادن تصاویر، فایل متنی به کامپیوتر می باشند. اسکنرها دارای یک محفظه برای قرار دادن کاغذ متن یا تصویر است و از نظر ظاهری شبیه چاپگرها هستند. اسکنرها انواع مختلفی دارند: اسکنرهای صفحه تخت یا مسطح ،اسکنرهای استوانه ای ،دستی ،شیت فد ،موازی و ... را شامل می شود که از لحاظ دقت و کیفیت با یکدیگر متفاوت می باشند. عواملی که بر دقت و کیفیت یک اسکنر تاثیر دارد عمق رنگ و وضوح تصویر است. سایت اسک انواع مختلفی از اسکنرها و لیست فروشندگان معتبر را با مشخصات و ویژگی های کامل و قیمت روز برای شما جمع آوری کرده است.

انواع اسکنرها

سایت اسک انواع اسکنرها را با انواع تکنولوژی اسکن و عمق رنگ در مدل های متعدد در هر زمینه ی کاری یا خانگی از انواع مختلف از برندهای محبوب و معتبر، نظیر مارشال، کداک، ایزی اسکن، اچ پی، کانن ،جن ایکس، برادر و .... را به صورت لیست برای شما جع آوری کرده است. سایت اسک با قرار دادن مشخصات فنی دقیق، نقد و بررسی کامل از هر اسکنر همراه با تصاویر ظاهری بخش های مختلف از آن و رنگ بندی های موجود در بازار ، قرار دادن قیمت روز هر محصول مقایسه را برای انتخاب یک اسکنر خوب و مناسب بر حسب نیاز و توان خرید برای شما آسان  کرده است. لیست فروشندگان معتبر مجازی و قیمت فروش آنها برای اسکنر ، در پایین مشخصات هر مدل از اسکنرها آمده است، به این طریق با سایت اسک به چند فروشگاه مختلف بدون نیاز به گردش اضافی در صفحات اینترنت دسترسی پیدا می کنید.

اصالت کالا

اصل بودن کالا از مهمترین خصوصیات یک محصول در خرید اینترنتی است از این رو تمامی اسکنرهای درج شده در سایت اسک و لیست فروشندگان ایرانی دارای اصالت کالا بوده و سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که خرید اینترنتی مطمئن داشته باشید و کالایی اصل را در چند فروشگاه مشاهده ، مقایسه و انتخاب کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • صفحه بعد