قیمت مودم ADSL

خرید مودم ADSL

امروزه با فراگیر شدن استفاده از اینترنت، افراد مختلف جامعه در هر ساعتی از شبانه روز نیازمند وسیله ای می باشند که اتصال به اینترنت را به صورت 24 ساعته فراهم کند. یکی از پیشرفته ترین و پر سرعت ترین راه های اتصال به اینترنت استفاده از مودم ADSL می باشد. شما به راحتی به وسیله ی یک خط تلفن و مودم ADSL و همچنین خرید یک طرح مخابراتی می توانید بدون قطعی و نیاز به شماره گیری (Dialup) به اینترنت متصل شوید. مودم ها بر حسب استفاده ی کاربران در انواع مختلفی تولید شده اند و در دو گروه اصلی مودم اترنت تک پورت (ethernet modem) یا مودم وایرلس (Wireless) قرار می گیرند. مودم های اترنت ارزان قیمت بوده و برای مصارف خانگی که فقط یک سیستم برای اتصال داشته باشد مناسب می باشند. مودم وایرلس امکان اتصال چند دستگاه را به صورت هم زمان مهیا می سازد. انواع مختلف مدل های مودم وایرلس از لحاظ تعداد آنتن و سرعت انتقال اطلاعات متفاوت می باشند. هرچه تعداد آنتن یک مودم ADSL بیشتر باشد سرعت انتقال و محدوده ی پوشش دهی بالا می رود. همچنین مودم های وایرلس ADSL در دو نوع D-Link و TP-Link می باشند. از قابلیت های امنیتی قرار داده شده در مدل های مختلف مودم های ADSL بی سیم می توان به رمزنگاری WPA-PSK و WPA2-PSK اشاره داشت. همچنین پورت LAN/WAN امکان انتخاب نوع اتصال به اینترنت از جمله فیبر نوری یا کابل را برای کاربر فراهم می سازد. شما در این قسمت از سایت اسک قیمت روز انواع مودم ADSL را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان مودم ADSL را به همراه مشخصات، قیمت مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع مودم ADSL

سایت اسک انواع مدل های مودم ADSL، از جمله مدل های باسیم و مدل های بی سیم D-Link و TP-Link را به صورت لیست جمع آوری کرده است . این مودم ها از انواع مختلف برندهای محبوب و معتبر، شرکت های سازنده ی مودم ADSL نظیر هواوی، ایسوس، دی لینک، تی پی لینک، ادیمکس و .... هستند. سایت اسک مشخصات فنی دقیق، نقد و بررسی کامل هر مودم ADSL، تصاویر ظاهری از بخش های مختلف و انواع پورت های دستگاه انتخابی و همچنین قیمت روز هر محصول را قرار داده است تا مقایسه را برای انتخاب یک مودم ADSL خوب و مناسب بر حسب نیاز و توان خرید شما برایتان آسان کند. لیست فروشندگان معتبر مجازی و قیمت فروش آنها برای هر مودم ADSL، در پایین مشخصات هر مدل آمده است، به این طریق با سایت اسک به چند فروشگاه مختلف بدون نیاز به جستجو در صفحات اینترنت، دسترسی پیدا می کنید.

اصالت کالا

اصل بودن کالا از مهمترین خصوصیات یک محصول در خرید اینترنتی یا واقعی است از این رو تمامی مودم های ADSL درج شده در سایت اسک و لیست فروشندگان ایرانی دارای اصالت کالا بوده و سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که خرید اینترنتی مطمئن داشته باشید و کالایی اصل را در چند فروشگاه مشاهده، مقایسه و انتخاب کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع