قیمت پرینتر

خرید پرینتر

پرینتر یا چاپگر وسیله ای است که با اتصال به کامپیوتر می تواند تصاویر یا فایل های متنی را بر روی کاغذ چاپ کند. در واقع پرینترها یکی از لوازم جانبی رایانه ها محسوب می شوند و با پیشرفت روز به روز فناوری، در انواع مختلف طراحی و ساخته شده اند. برخی از پرینترها تنها قادر به چاپ سیاه سفید هستند و برخی دیگر قابلیت چاپ رنگی را نیز دارند. از نظر کاربرد نیز به چند دسته مختلف تقسیم می شوند از جمله پرینتر لیزری، خطی، جوهرافشان، حرارتی و ... . سایت اسک با توجه به استفاده پرینتر در کارهای متنوع از چاپ یک تصویر کوچک یا یک برند تبلیغاتی مختلف انواع مختلفی را جمع آوری کرده است . شما به راحتی می توانید با انتخاب هر پرینتر به ویژگی و قیمت روز پرینترها در سایت اسک و فروشگاه های مجازی دیگر دسترسی داشته باشید.

انواع پرینتر

سایت اسک انواع پرینترها از جمله پرینتر لیزری تک کاره و چند کاره ،جوهرافشان، پرینتر لیزر رنگی و انواع مختلف از برندهای محبوب و خوش نام نظیر سامسونگ، پاناسونیک، سونی، اچ پی، کانن، ریکو، برادر و .... را به صورت لیست برای شما جع آوری کرده است . سایت اسک با قرار دادن مشخصات فنی، نقد و بررسی هر پرینتر همراه با تصاویر ظاهری بخش های مختلف از آن و قیمت روز مقایسه را برای انتخاب یک پرینتر مناسب بر حسب نیاز و توان خرید برای شما آسان کرده است. در پایین هر صفحه از پرینترها، شما لیست فروشندگان معتبر مجازی و قیمت فروش آنها برای پرینتر را مشاهده  کرده به این طریق با سایت اسک به چند فروشگاه مختلف بدون نیاز به گردش اضافی در صفحات اینترنت دسترسی پیدا می کنید.

اصالت کالا

اصالت داشتن کالا مهم ترین بخش در انتخاب و خرید هر وسیله چه در دنیای واقعی و چه در دنیای مجازی می باشد. سایت اسک تمامی کالاهای درج شده را دارای اصالت می داند و این اطمینان را به شما می دهد که خریدی مطمئن را در محیط مجازی تجربه کنید. حائز اهمیت است که لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز دارای اصالت کالا می باشند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع