قیمت دوربین عکاسی

خرید دوربین عکاسی

با گذشت زمان و پیشرفت صنعت عکاسی، دوربین های آنالوگ جای خود را به دوربین های عکاسی دیجیتال دادند. در دوربین های آناالوگ از فیلم و نگاتیو برای ذخیره سازی تصاویر ولی در دوربین های عکاسی دیجیتال از سنسور (sensor)  استفاده شده است که مهمترین جزء دوربین محسوب می شود. نور از لنز به سنسور یا حسگر تابیده می شود و عکس ها به صورت دیجیتال ثبت می شوند. از انواع حسگر ها می توان به CCD ،CMOS ،BSI CMOS ،EXMOR CMOS و EXMOR R CMOS  نام برد که هر یک دارای ویژگی های متفاوتی در زمینه مصرف انرژی، وضوح و کیفیت و کاهش پارازیت تصویر را دارا می باشند. بنابراین هنگام خرید یک دوربین عکاسی دیجیتال خوب متناسب با نیازهای خود باید دقت کنید تا بهترین گزینه را انتخاب کنید. در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع دوربین های عکاسی را براساس برندهای سازنده معتبر مشاهده و مقایسه و بررسی کنید.

ویژگی های دوربین عکاسی

دوربین های عکاسی در انواع و مدل های مختلفی ساخته و تولید شده اند که با توجه به امکانات و قابلیت هایی که دارند کاربردهای مختلفی نیز دارند. ولی همگی آنها دارای اجزای یکسانی از جمله: چشمي، شاتر، ديافراگم، لنز، نورسنج و در مورد خيلی از دوربينها فلاش می باشند. از نکات مهمی که در هنگام خرید یک دوربین باید دقت کنید سایز سنسور و میزان گشودگی دریچه دیافراگم است که بر وضوح و کیفت تصویر تاثیر مستقیم می گذارند. در بیشتر دوربین های عکاسی امکان تغییر اندازه عکس توسط کاربر وجود دارد که با واحد پیکسل بیان می شود هر چه اندازه عکس کوچکتر باشد حجم کمتری را نیز برروی کارت حافظه اشغال می کند. بنابراین در هنگام خرید باید به تمامی این ویژگی ها دقت کنید. در این قسمت از سایت اسک می توانید مشخصات فنی،تصاویر و قیمت روز مربوط به هر دوربین عکاسی رامشاهده کنید. همچنین می توانید قیمت انواع دوربین عکاسی را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

از دیگر نکاتی که هنگام خرید یک دوربین عکاسی باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالای آن می باشد. سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد تمامی دوربین های عکاسی موجود در این سایت همگی دارای اصل هستند و از برندهای معتبر می باشند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع