پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز :: 200 محصول

قیمت پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز

پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز

با آمدن فناوری های متنوع در عرصه لوازم خانگی کوچک، محصولاتی با انواع شیوه های پخت و پز مواد غذایی از سوی بسیاری از شرکت ها طراحی و تولید شدند تا موجب آسان کردن امور آشپزی شوند. از این محصولات می توان به پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز اشاره کرد. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پزرا با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

پلوپز

یکی از محصولات تولید شده پلوپز می باشد که با برق کار می کند و برای پخت برنج در بسیاری از منازل مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از مزیت پلوپز حفظ ویتامین های برنج است. پلوپزها بر اساس ظرفیت در اندازه های متفاوت و قیمت های مختلف در بازار موجود می باشند و بر اساس خرید خانواده های کم جمعیت و پرجمعیت در سایزهای ۳ تا ۱۰ پیمانه برنج موجود می باشند. پلوپزها دو نوع اصلی دارند،  ۱- روشن/خاموش ۲٫- با منطق فازی. دسته ی اول ساده ترین نوع بوده و فقط دارای سوییچ روشن و خاموش هستند اما دسته دوم دارای تکنولوژی های متنوع می باشند.

زودپز

از زمان مادر بزرگ هایمان برای پخت سریع غذا از زودپز استفاده می شد که امروزه در انواع و قیمت های مختلفی در بازار موجود می باشد. زودپز موجب پخت سریع غذا می شود و همچنین ویتامین های غذا را حفظ می کند. زودپزها در سایزهای مختلفی موجود می باشند و دارای انواع برنامه پخت می باشند.

بخارپز

بخارپزها با استفاده از بخار آب موجب پخت غذاها می شوند. بخارپز خوب علاوه بر حفظ ویتامین های مواد غذایی دارای سرعت پخت بیشتری هم می باشد. بخارپزها در سایزها و طبقات مختلف طراحی و تولید شده اند و دارای تایمر دیجیتالی یا مکانیکی می باشند و قیمت های متفاوتی دارند.

آرام پز

آرام پز یکی از محصولات پرکاربرد در آشپزخانه می توانند باشند چرا که امروزه اکثر خانوم ها شاغل هستند و آرام پز بدون نیاز به مراقبت در زمان طولانی با مصرف انرژی پایین موجب پخت غذا می شود. آرام پز برای پخت غذاهای مختلف دارای درجه تنظیم بوده تا بتوانیم به راحتی غذاهای مختلف را آماده کنیم.

انواع پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز

سایت اسک برای پخت انواع غذا لیستی از پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز را از برندهای معتبر جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی لیست کامل مشخصات هر مدل را به طور دقیق مشاهده می کنید  و می توانید در قسمت نقد و بررسی، اطلاعاتی کامل از فناوری های پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پزرا کسب کنید و تصاویر ظاهری از بخش های مختلف محصول را ملاحظه نمایید. در قسمت مقایسه قیمت ها، لیستی از فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت در سایت درج شده است و شما می توانید به راحتی بدون صرف زمان از طریق سایت اسک به چندین فروشگاه اینترنتی دسترسی داشته باشید و از قیمت محصول در فروشگاه های دیگر مطلع شوید.

اصالت کالا

یکی از نکاتی که هنگام خرید محصول باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی دستگاه های پلوپز، زودپز، بخارپز و آرام پز موجود در این سایت و لیست فروشندگان ایرانی جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
پلوپز فلر مدل RC96
پلوپز فلر مدل RC96
Feller RC96 Rice Cooker
560,000تومان
5 فروشگاه
مقایسه قیمت ها
5 فروشگاه
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 8
  • 9
  • صفحه بعد