آبمیوه گیری و مخلوط کن :: 291 محصول

قیمت آبمیوه گیری و مخلوط کن

آبمیوه گیری و مخلوط کن

دستگاه آبمیوه گیری و مخلوط کن هر دو از لوازم خانگی کوچک هستند که به وسیله ی جریان برق کار می کنند و از ملزومات و نیازهای هر خانواده ای به شمار می آیند. آبمیوه گیری و مخلوط کن در انواع و مدل های مختلفی در بازار موجود می باشند و همین امر سبب می شود که انتخاب برای خرید دشوار شود. جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن، خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع آبمیوه گیری برقی، آب مرکبات گیری و مخلوط کن را براساس برنده های معتبری نظیر بوش، پاناسونیک، مولینکس، فیلیپس و....  را با رنگ بندی های مختلف برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب آبمیوه گیری و مخلوط کن مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، سایرامکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب می کنید و همچنین می توانید قیمت روز انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

آبمیوه گیری

آبمیوه گیری نام وسیله ای برقی است که برای تهیه آبمیوه از انواع میوه ها مورد استفاده قرار می گیرد. امروزه با پیشرفت تکنولوژی آبمیوه گیری ها از نوع کارکرد در مدل های تک کاره، دوکاره، سه کاره و چهار کاره ساخته و تولید شده اند که می توانند به عنوان مخلوط کن، آسیاب کن و خرد کن هم مورد استفاده قرار بگیرند. برخی دیگر با نام آب مرکبات گیری در دو نوع دستی و برقی در بازار موجود می باشند که برای تهیه آب انواع مرکبات از جمله پرتقال، لیمو شیرین، لیمو ترش، گریپ فروت و نارنج مورد استفاده قرار می گیرند. به طور کلی انواع مدل های آبمیوه گیری از نظر ميزان آبدهي، جنس فيلتر و تيغه و بدنه، قیمت، سرعت، میزان قدرت دستگاه و صدا با هم متفاوت هستند که از نکات مهم هنگام خرید هم محسوب می شوند. در این قسمت از سایت اسک می توانید با انتخاب هر آبمیوه گیری با ویژگی های آن آشنا شوید و انتخاب درستی برای خرید داشته باشید.

مخلوط کن

مخلوط کن وسیله ای برقی است که از دو قسمت کلی پارچ و بدنه تشکیل شده است. پارچ مخلوط کن از جنس شیشه یا پلاستیک شفاف است که از آن جهت مخلوط کردن مایعات استفاده می شود.در بعضی از انواع مخلوط کن ها، یک یا دو محفظه ی آسیاب کن جهت خرد و آسیاب کردن مغز گردو، پیاز، برنج، ادویه و اجسام سخت در نظر گرفته شده است. بنابراین بعضی از مخلوط کن ها فقط یک کار خاص انجام می دهند برخی دیگر هم از طریق لوازم یدکی، قابلیت انجام چندین کار را دارند. از نکات مهم که در هنگام خرید یک مخلوط کن باید به آن دقت کرد می توان میزان گنجایش، قدرت و سرعت موتور، جنس پارچ، قفل ایمنی و ضمانت کالا را نام برد. در این قسمت از سایت اسک می توانید با انتخاب هر مخلوط کن با ویژگی های آن آشنا شوید و انتخاب درستی برای خرید داشته باشید.

اصالت کالا

یکی از مهمترین نکات هنگام خرید آبمیوه گیری و مخلوط کن دقت به اصالت کالا است که بر اصل بودن و تقلبی نبودن کالا دلالت می کند. گروه اسک با تلاش بسیار لیستی از انواع آبمیوه گیری و مخلوط کن را براساس برند های معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن و تقلبی نبودن کالای خود تاکید دارند جمع آوری کرده است. بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با کمک سایت اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر
مقایسه محصولات
گالری لیست سریع
  • صفحه قبل
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • ...
  • 12
  • 13
  • صفحه بعد