نقد و بررسی ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی مدل WAW28640 Bosch Washing Machine WAW28640 8Kg

ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی مدل WAW28640

 Bosch Washing Machine WAW28640 8 Kg

ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی مدل WAW28640


بدنه جدید ضد لرزش

ماشین لباسشویی ۸ کیلویی بوش مدل WAW28640 دارای بدنه جدید ضد لرزش می باشد، این بدنه منحصر به فرد موجب ایجاد سکوت بیشتر در هنگام استفاده از این خشک کن می شود و همچنین ماشین بدون حرکت و لرزش شستشو را انجام می دهد و سکون بیشتری دارد.


سیستم Active Water

یکی از سیستم های ماشین لباسشویی ۸ کیلویی بوش مدل WAW28640 سیستم Active Water می باشد که برای صرفه جویی در مصرف آب در نظر گرفته شده است.این یک سیستم مجهز به سنسوری است که میزان آب وارد شده به دستگاه را اندازه میگیرد و به جهت مدیریت در مصرف آب است و از مصرف بی رویه آن جلوگیری می کند.

سیستم (i-DOS)

ماشین لباسشویی بوش ۸ کیلویی مدل WAW28640 مجهز به سیستم i-DOS1 , i-DOS2 بوده این سیستم به صورت خودکار مقدار مایع شوینده و نرم کننده مورد نیاز را برای شستشو البسه شما اندازه میگیرد و به میزان مورد نیاز مصرف مینماید . و این تکنولوژی موجب صرفه جویی در مصرف مواد شوینده و همچنین هزینه هایتان می شود.


سیستم Vario Perfect 

این سیستم تعبیه شده بر روی ماشین لباسشویی بوش ۸ کیلویی مدل WAW28640 دو حالت انتخاب را در اختیار شما قرار می دهد. حالت Eco Perfect ؛اضافه کردن این حالت به برنامه ها موجب بهینه سازی مصرف انرژی می شود و باعث صرفه جویی قابل ملاحظه ای در مصرف انرژی (آب و برق) خواهد شد. حالت Eco Perfect با تمام برنامه ها به جز شستشوی 15 دقیقه ای و شستشوی البسه پشمی قابل ترکیب می باشد. با استفاده از حالت Speed Perfect که این سیستم در اختیارتان قرار می دهد و ترکیب آن با برنامه ها، شما می توانید زمان شستشو را تا سقف 60% کاهش دهید.

Aqua Stop (سیستم ضد نشت اب)

ماشین لباسشویی بوش ۸ کیلویی مدل WAW28640 دارای لوله ها و اتصالاتی با قدرت تحمل فشار زیاد آب و سیستم قفل الکترونیکی دستگاه می باشد. Aqua Stop قطعه ای است که اگر در هر نقطه ای از مسیر عبور آب نشتی ایجاد شود بلافاصله آب را قطع می کند بنابراین میزان امنیت دستگاه دو چندان می شود.


برنامه های ویژه شستشو

برنامه های ویژه شستشو WAW28640 عبارتند از: لباس های ورزشی، پیراهن، شستشوی سریع 15 دقیقه ای، سریع و مخلوط، شستشوی ویژه پوست های حساس، شستشوی دستی ـ پشمی، ابریشمی و البسه با الیاف ظریف، تاخیر در زمان شستشو تا ۲۴ ساعت می باشد.


شستشو خودکار مخزن مواد شوینده

پس از شستشو لباس، شوینده در لوله و مخزن لباس شویی باقی می ماند و با استفاده از این برنامه WAW28640 این شوینده ها با آب داغ تمیز می شوند و از اختلال عملکرد دستگاه به دلیل وجود رسوب در آن، جلوگیری می شود این برنامه برای جلوگیری از صدمه احتمالی به البسه فقط زمانی عمل می کند که دستگاه کاملاٌ خالی است. و به صورت خودکار موجب تمیز شدن کندانسور می شود.

مشخصات ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی مدل WAW28640 Bosch Washing Machine WAW28640 8Kg

نظرات کاربران به ماشین لباسشویی بوش 8 کیلویی مدل WAW28640 Bosch Washing Machine WAW28640 8Kg

امتیاز شما به این محصول :