نقد و بررسی ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M Bosch Dishwasher SMS88TW02M

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M

Bosch Dishwasher SMS88TW02M

مجهز به سیستم Active Water

ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره توکار بوش مدل SMS88TW02M مجهز به سیستم Active Water است. این سیستم با استفاده از فیلترهای بهینه شده، گرم شدن سریع‌تر آب و پمپ جدیدتر در کاهش مصرف آب و انرژی بسیار عالی عمل می کند و سبب صرفه جویی می شود.

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M

شستشو با نصف ظرفیت (Half Load)

این گزینه زمانی استفاده می شود که شما ظروف کمتری برای شستشو دارید به طوری که نیمه ظرفیت ماشین ظرفشویی را اشغال می کند. با استفاده از گزینه Half Load از هر کدام از سبدها استفاده کنید و زمان شستشو کاهش پیدا می کند و همچنین تا ۳۰ درصد در مصرف آب صرفه جویی می شود.

حسگر آب (Aqua Sensor)

ماشین ظرفشویی SMS88TW02M بوش مجهز به سیستم Aqua Sensor می باشد که این سیستم در مرحله اول آبکشی میزان کثیفی آب را می سنجد اگر آب از کثیفی کمی برخوردار باشد از همین آب برای مرحله ی اصلی شستشوی استفاده می کند در غیر این صورت استفاده نمی کند. از مزیت های مهم این حسگر این است مصرف آب را تا ۲۰ درصد کاهش می دهد که برابر با ۴ لیتر می باشد.

شستشوی ظروف بزرگ (Intensive Zone)

سبد پایین ماشین ظرفشویی بوش مدل SMS88TW02M بهترین محل برای قرار دادن ظروف بزرگ نظیر قابلمه های بسیار کثیف است که شستشویی ایده آل از طریق فشار زیاد و دمای بالای آب صورت می گیرد این در حالی است که ظروف کوچیکتر مانند لیوان . چنگال و قاشق به صورت ملایم در سبد بالا شستشو می شوند.

شستشوی بهداشتی (HygienePlus )

ماشین های ظرفشویی ۱۴ نفره بوش SMS88TW02M با استفاده از تکنولوژی HygienePlus دمای آب را تا ۷۰ درجه بالا میبرد و ظروف را در مدت طولانی تر در دمای بالای آب شستشو می کند که همین امر سبب می شود تمام باکتری و عوامل بیماری زا موجود در ظروف از بین بروند. با شستشوی بهداشتی سلامتی ظروف خانواده حفظ می شود.

تکنولوژی Zeolite

تکنولوژی زئولیت از یک سنگ معدنی به نام زئولیت به اندازه تقریبا 1.2 کیلوگرم استفاده کرده است. این تکنولوژی در ماشین ظرفشویی ۱۴ نفره بوش SMS88TW02M موجب گرم شدن آب تا دمای 100 درجه سلسیوس یا 212 درجه فارنهایت می شود. و بخار آب حاصل موجب خشک شدن ظرف ها شده. علاوه بر این تمامی لکه ها بر روی ظروف از بین رفته و کاملا ضدعفونی می گردند. و با کاهش دادن زمان شستشو ظروف باعث کاهش مصرف انرژی می شود. لازم به ذکر است که بوش تنها برندی است که از این مقدار سنگ زئولیت در ماشین ظرف شویی های خود استفاده کرده است.

ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M

مشخصات ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M Bosch Dishwasher SMS88TW02M

نظرات کاربران به ماشین ظرفشویی بوش 14 نفره مدل SMS88TW02M Bosch Dishwasher SMS88TW02M

امتیاز شما به این محصول :