ثبت نام اقساطی

با چک در تمامی شهرها محصول خود را قسطی بخرید.


سامانه اعتبارسنجی فروشگاه پس از احراز شما و در صورت معتبر بودن حساب معرفی شده در ثبت نام زیر ، ثبت نام شما را تائید و فروشگاه اسک با توجه به تائیدیه سامانه اعتبار سنجی ، چک شما را خواهد پذیرفت و شما به راحتی کالای مورد نظر را خریداری و دریافت خواهید نمود.

لطفا برای ادامه روند اعتبارسنجی اطلاعات فیلدهای زیر را با دقت تکمیل نموده و پس از حداکثر 24 ساعت از طریق تماس با فروشگاه اسک از نتیجه ثبت نام مطلع شوید. ضمنا نتایج از طریق پیامک و ایمیل نیز اطلاع رسانی میگردد لذا خواهشمند است تلفن همراه و ایمیل خود را با دقت وارد نمایید. دقیق بودن اطلاعات به سرعت روند اعتبارسنجی کمک خواهد نمود.

برای تسریع در زمان اعتبار سنجی لطفا تصویر پرینت معدل حساب 6 ماهه مهر دار + در صورت کارمند بودن تصویر فیش حقوقی مهردار و در صورت شغل آزاد تصویر پروانه کسب را در سایت بارگزاری نمایید.

تذکر : در خرید بوسیله چک هدف از پر کردن فیلد " شماره حساب حقوق یا پس انداز " این است که کارشناس اعتبارسنجی توان اعتباری حساب مذکور را نیز سنجیده تا در صورتیکه حساب جاری شما به تنهایی دارای حد نصاب کافی جهت قبولی مبلغ مورد تقاضای شما نباشد از قدرت حساب پس انداز و یا حقوق شما جهت رسیدن به حدنصاب قبولی استفاده نماید چرا که در بسیاری موارد افراد به جای توقف پول در حساب جاری ، بیشتر در حساب پس انداز گردش ایجاد مینمایند و طبعا علاوه بر دریافت سود معدل بهتری ایجاد میگردد بنابراین با معرفی حسابهای قویتر شانس بیشتری در قبولی ثبت نام خواهید داشت.

پس از اتمام مراحل ثبت نام شما میتوانید با استفاده از شماره تلفن موبایل خود به عنوان نام کاربری و کد ملی به عنوان رمز عبور وارد پروفایل خود شوید.

لطفا برای وارد کردن اعداد از کیبورد انگلیسی استفاده نمایید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با موبایل 09360060033 تماس بگیرید.


کد ملی *
نام *
نام خانوادگی *
نام پدر *
موبایل *
جنسیت *
تاریخ تولد      
شماره شناسنامه *
ایمیل  
وضعیت تاهل *