قیمت ایده آل

قیمت ایده آل

به منظور حفظ حقوق خریداران محترم، فروشگاه اسک تلاش نموده تا کالا های خود را با بالا ترین کیفیت و نازلترین قیمت به دست مصرف کننده برساند.

و اما اگر پس از خرید از فروشگاه اسک نسبت به قیمت کالا اعتراض داشتید و یا متوجه شدید در فروشگاه دیگری همین کالا با همین کیفیت و مشخصات به قیمتی ارزانتر بفروش می رسد می توانید حداکثر ظرف مدت 24 ساعت درخواست استفاده از گزینه اصلاح قیمت را انتخاب کنید و در صورت تایید، اختلاف قیمت به شما عودت داده خواهد شد.

شرایط درخواست اصلاح قیمت:

1ـ کالاهایی که قیمت آنها با هم مقایسه شده است باید از نظر ویژگی های فنی، رنگ، امکانات، قابلیت و مدت زمان گارانتی و .... یکسان باشند.

2ـ از آنجایی که همه کالا های موجود در اسک اصل هستند، لذا درخواست کالا های غیر اصل رد خواهد شد.

3ـ کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش یکسان داشته باشند زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی بر قیمت اثر می گذارد .

4ـ اسک، تمامی لوازم و متعلقات کالا را که از طرف شرکت سازنده ارائه می شود به خریدار تحویل می دهد لذا در صورت مقایسه کالاها باید کالای دیگر نیز همین لوازم و قطعات و متعلقات را بطور کامل داشته باشد.

5ـ تاریخ تولید و انقضاء کالاها برای اجناس دارای تاریخ انقضاء باید یکسان باشد.

6ـ فروشگاه و یا وب سایتی که ادعا می کند قیمت او از فروشگاه اسک کمتر است باید دارای نماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.

7ـ کالا باید در زمان ارائه درخواست و خرید از اسک، در سایت و یا فروشگاه مورد نظر برای فروش موجود و قابل خرید باشد.

8ـ فاکتور فروشگاه مورد مقایسه باید رسمی و دارای کد اقتصادی و احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده باشد.

9ـ آنچه که برای ما مهم است مبلغ نهایی پرداخت می باشد. لذا در حین مقایسه مبالغ نهایی شامل هزینه حمل و نقل و مالیات بر ارزش افزوده را هم مدنظر قرار دهید.

10- برای درخواست اصلاح قیمت بایستی از فروشگاه مورد نظر پیش فاکتور رسمی و معتبر با اعتبار حداقل 3 روز تهیه و به واحد پشتیبانی اسک ارسال نمایید.

11- چنانچه کالای فوق تحت عنوان پروموشن یا جشنواره و یا فروش ویژه در سایت مذکور ارائه می گردد؛ ملاک مقایسه نبوده و بایستی در این قبیل موارد جهت استفاده از این سرویس، حداقل به 3 فروشگاه مرجع و معتبر دیگر با نماد اعتماد الکترونیکی اشاره نمایید.

درصورت رعایت موارد ذکر شده و موجود بودن کالای فوق در فروشگاه مذکور مبلغ مابه التفاوت ظرف 24 ساعت به حساب شما واریز می گردد.