7 روز بازگشت

7 روز بازگشت

فروشگاه اسک به منظور رضایتمندی خریدارن محترم امکان بازگشت کالا را به مدت  7 روز امکان پذیر نموده است.

مدت زمان و شرایط تعویض یا بازگرداندن کالا:

کالاهایی که با گارانتی اصلی و معتبر و انحصاری عرضه می گردند یعنی کا لاهایی که توسط تنها نماینده رسمی آن برند ارا ئه می گردند؛ شامل سرویس 7 روز تست بازگشت نمی شوند .

کلیه محصولات سامسونگ که در فروشگاه اسک با گارانتی سام سرویس (تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات سامسونگ در ایران) و محصولات ال جی با گارانتی گلدیران (تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات ال جی در ایران) و محصولات پاناسونیک با گارانتی آژند سرویس (تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات پاناسونیک در ایران) و محصولات مولینکس با گارانتی بدرسان الکتریک (تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات مولینکس در ایران) و محصولات اجنرال و گری با گارانتی نیا (تنها نماینده رسمی و انحصاری محصولات اجنرال و گری در ایران) عرضه می گردند ؛شامل سرویس 7 روز تست بازگشت نمی شوند .لیکن دیگر محصولات با گارانتی های مشابه و معتبر؛ می توانند از این سرویس استفاده نمایند.

اگر کالای خریداری شده دارای آسیب دیدگی فیزیکی و یا ایراد ظاهری باشد:

در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، خریدار می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به اسک بازگردانده شود. هزینه استرداد کالای فوق به عهده اسک می باشد.

آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اسک از طریق فکس، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود .

کارتن و جعبه اصلی کالاها می با یستی نگهداری و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اسک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

اگر در اثر حمل و نقل، آسیب دیدگی ایجاد شده باشد:

آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به خدمات پس از فروش اسک اطلاع داده شود.

خریداران  ساکن تهران می  بایستی در زمان دریافت سفارش ؛ کالای خود را به دقت مشاهده و تحویل بگیرند ودر صورت وجود هر گونه مشکل از دریافت محصول خودداری نمایند تا محصول مجددا تعویض و ارسال گردد.

هزینه استرداد کالای فوق به عهده اسک می باشد.

با توجه به بسته بندی استاندارد همه مرسولات، بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل و تحویل کالا به عهده شرکت حمل و نقل است و اسک در این خصوص هیچ گونه مسئولیتی ندارد.لیکن جهت رفاه حال مشتریان این امکان وجود دارد که خریداران به درخواست و صلاحدید خود شرکت حمل و نقل مورد نظر خود را معرفی نمایند تا سفارش از طریق شرکت فوق ارسال گردد .همچنین می توانند نماینده ای را جهت دریافت کالا در محل شرکت مورد نظر معرفی نمایند  تا کالاپس از تایید نماینده مذکور  ارسال گردد.

لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اسک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است مسترد گردد. 

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد:

در صورت مغایرت؛باید موارد حداکثر طی 24 ساعت کاری پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش اسک از طریق فکس، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

اگر مغایرت، بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد ؛ در غیر این صورت شامل این سرویس نمی باشد.

عکس محصولات جهت اطلاع و نمایش و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، صرفا مشخصات فنی درج شده در وب سایت اسک است.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت استاندارد و بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.

در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به اسک بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. ازاین رو از خریداران محترم خواهشمندیم تا قبل از حصول اطمینان از صحت سفارش خود ؛ جعبه و کارتن اصلی محصول را نگهداری نموده و از دور ریختن آن خودداری نمایند.

 

نحوه استرداد کالا

ابتدا می بایستی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش اسک تماس بگیرید و از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش اسک ،جدا خودداری نمایید.

برای ارسال، باید کالا در جعبه یا کارتن اصلی خود به ‏حالت اولیه بسته‌بندی شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند ریموت، باطری، کابل ، دفترچه راهنما ، کارت گارانتی و سایر قطعات بسته بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.استردادکالا بایستی توسط پست پیشتاز صورت گیرد.

برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.

فاکتورخرید به همراه کالا ارسال شود . درصورت ارسال با پست پیشتاز، رسید پستی را نیز به فاکتور ضمیمه کنید.

خریداران ساکن تهران برای هماهنگی استرداد کالا با اسک تماس حاصل فرمایند.

خریداران محترم شهرستان برای استرداد کالا از پست پیشتاز استفاده نمایند.هزینه پست پیشتاز تنها با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست بر اساس تعرفه‌های شرکت پست و طبق قوانین و دستورالعمل‌های شرکت، پس از تایید خدمات پس از فروش اسک، به حساب خریدارواریز می‌گردد.

از نوشتن آدرس و هر گونه توضیحات روی جعبه یا کارتن اصلی کالا، جداً خودداری نمایید و در صورت لزوم ، جعبه اصلی محصول را درون کارتن دیگری گذاشته، آن را ارسال نمایید.

شرایط باز پرداخت:

اگر مشکل ایجاد شده به دلیل استفاده نادرست خریدار  باشد، استفاده از سرویس 7 روز بازگشت مقدور نمی باشد. از این رو خریداران محترم  توجه داشته باشند ؛پس از دریافت کالا باید همان گونه که در دفترچه راهنمای محصول ذکر شده، از آن استفاده و نگهداری نمایند .اگر مشکل ایجاد شده ؛از جانب شرکت های تولید کننده محصول باشد‌؛ به انتخاب شما  کالای سالم ارسال خواهد شد و یا مبلغ آن به حساب شما طی 72 ساعت ،عودت داده خواهد شد .

روند رسیدگی نسبت به درخواست خریدار

کارشناسان خدمات پس از فروش اسک ،موارد اعلام شده توسط خریدار محترم  را بررسی و کنترل می‌‏نمایند؛چنانچه ایراد، مغایرت یا آسیب‌دیدگی توسط کارشناسان اسک تایید شود، کالا تعویض خواهد شد و یا خریدار می‌تواند کالای خود را با کالای  دیگری جایگزین نماید. تعویض کالا منوط و مشروط به موجود بودن کالا در انبار شرکت است. چنانچه در زمان رسیدگی و طی مراحل تست کارشناسی و اقدامات لازم برای تعویض کالا، موجودی آن به اتمام برسد، بنا به انتخاب خریدارکالای دیگری ارسال می گردد و یا وجه کالای مرجوعی به حساب خریدار  واریز می‌ گردد. بدیهی است که در صورت انتخاب کالای دیگر، تفاوت قیمت کالای جدید با کالای مرجوعی (مبلغ مندرج در فاکتور) محاسبه و قبل از ارسال، تسویه می‌شود. اتمام موجودی کالا و یا تغییرات قیمت کالا در مراحل تعویض و مرجوعی، به هیچ عنوان حقی را برای خریدار ایجاد نمی‌نمایدو اسک  در قبال تهیه همان کالا و یا تغییرات قیمت کالا هیچ‌گونه تعهدی نداشته ؛ تنها تعهد بازپرداخت وجه کالا ی مندرج در فاکتور را می‌پذیرد.

پس از دریافت و پذیرش کالا توسط اسک ، بسته به نوع محصول و مشکل اعلام شده توسط خریدار، تست و اعلام نظر نهایی و تایید کارشناسان خدمات پس از فروش که به طور میانگین 72 ساعت کاری زمان می برد؛ محصول جدید ارسال و یا وجه مسترد می گردد.