حریم خصوصی

سیاست حفظ حریم خصوصی:

            

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی اسک www.ask.ir باتوجه به احترامی که به حریم شخصی کاربران محترم فروشگاه دارد، هنگام خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات در وب سایت، اطلاعاتی را از کاربران محترم می خواهد تا بتواند خدماتی امن و مطمئن تر ارائه دهد. برای بررسی و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل، مورد نیاز است. از آنجا که کلیه فعالیت‌های www.ask.ir قانونی و مبتنی بر قانون تجارت صورت می‌گیرد و طی مراحل خرید، فاکتور رسمی داده می شود و بنا به درخواست خریداران حقوقی، گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود، از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی و یا کد اقتصادی و شناسه ملی برای خریدهای سازمانی ضروری است. خریداران محترم می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد نمایند.

لذا برای ارتباط با خریداران، برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، توسط پروموشن‌ها، ایمیل یا پیامک ارسال می نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و یا پیامک‌ها نداشته باشند،می‌توانند عضویت در قسمت دریافت خبرنامه www.ask.ir را در پروفایل خود لغو کنند.

توجه داشته باشید که 33553109-021 تنها شماره‌ای است که www.ask.ir از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌نماید،بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان www.ask.ir، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام www.ask.ir است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به Info@ ask.ir اطلاع دهید. همچنین سامانه ارسال پیامک سایت اسک که وضعیت بررسی سفارش، خدمات و سرویس‌های ویژه www.ask.ir را به اطلاع کاربران می‌رساند. ضمنا امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران محترم است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را در اختیار شخص دیگری قرار دهند. www.ask.ir هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ عنوان فاش نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشدکه در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.

www.ask.ir همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی آن و روش‌های مناسب مدیریت داده‌، از اطلاعات کاربران محافظت می نماید و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می نماید.

www.ask.ir برای حفاظت و نگهداری از اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران محترم فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال،  لطفا با اطلاعات تماس زیر ارتباط برقرار کنید.

تلفن تماس :

09378105324-02133553109 پاسخگویی از 9 صبح الی 18