قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت اسک

  

ضمن تشکر از انتخاب سایت اسک، از آنجا که استفاده از این سایت به منزله آگاهی و قبول شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات سایت می باشد، خواهشمندیم آن را با دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که قوانین و مقررات فوق در هر زمانی قابلیت به روزرسانی و تغییر داشته و این حق برای اسک محفوظ می باشد تا بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به تغییر در محتوای این صفحه نماید و استفاده از سایت اسک به منزله پذیرش هرگونه تغییر از سوی سایت می باشد.

 

تعاریف

 

اسک
 

اسک فروشگاه اینترنتی نیست.

اسک مرجعی است مناسب جهت نمایش قیمت کالا و معرفی فروشگاه های اینترنتی در حزه لوازم خانگی و کالای دیجیتال، تا شما بتوانید به عنوان کاربر از بهترین قیمت ها، مشخصات فنی کالاها و فروشندگان آنها اطلاع حاصل نمایید و یا به عنوان فروشنده، محصولات و یا خدمات خود را برای کاربران به عرصه نمایش بگذارید.

 

کاربران
 

کاربران سایت اعم از فروشندگان، کاربران عادی و یا مهمان می باشند که ورود آنها به سایت به منزله ی پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

 

محتوا
 

اطلاعات و محتویات سایت شامل: قیمت فروشگاه هاى اينترنتى، مشخصات فنی، عکس ها، اخبار، مقالات و ویدئوها می باشد.
 

اطلاعات فوق با نهایت سعی و تلاش و با مراجعه به منابع معتبر در زمینه های متفاوت توسط کارشناسان در سایت درج گردیده با این حال سایت اسک تضمین نمی کند که اطلاعات و محتویات سایت عاری از هرگونه نقص و اشتباهی باشد. لذا در صورت مشاهده هرگونه نقص و اشتباه در اطلاعات و محتویات سایت ، شما می توانید مراتب را به صورت مکتوب ارسال نموده تا کارشناسان جهت رفع موارد فوق اقدام نمایند.

 

فروشندگان
 

سایت اسک فروشگاه نیست.

اسک ارائه دهنده سرویس مناسب جهت دسترسی به فروشندگان کالا و خدمات بوده و شما پس از انتخاب فروشنده مورد نظر مستقیماً به سایت مربوطه متصل شده و کلیه مراحل خرید و پرداخت در سایت مربوطه انجام می گردد و پس از اتصال شما به سایت فوق ، اسک هیچ کونه دخل و تصرفی در مراحل خرید و پرداخت و ارسال کالا نخواهد داشت. بدیهی است کلیه مسئولیت ها و مشکلات احتمالی در خصوص فرآیند خرید و یا مطالب و محتویات درج شده به عهده فروشگاه مربوطه بوده و سایت اسک هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. لذا خواهشمندیم پیش از آغاز فرآیند خرید قوانین و مقررات سایت مربوطه را مطالعه و پس از آگاهی کامل از شرایط، اقدام به خرید نمایید.

 

خدمات
 

سایت اسک عامل ارائه خدمات نیست.
 

سایت اسک تنها به معرفی ارائه دهندگان خدمات می پردازد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت و درستی مطالب درج شده در وب سایت ها و نحوه ارائه خدمات آنها ندارد و صرفا به عنوان یک موتور جستجو، تنها اطلاعات ارائه دهندگان خدمات را نمایش می دهد.

  

ثبت فروشگاه
 

هر فروشگاهی که دارای وب سایت فروشگاهی می باشد، می تواند در قسمت ثبت فروشگاه فرم مربوطه را تکمیل نموده و درخواست خود را جهت همکاری در اسک ارسال نماید.
 

پس از آغاز همکاری، فروشگاه ملزم به رعایت مفاد زیر می باشد:
 

1-فروشگاه بایستی قیمت ها و موجودی کالاها را در سایت خود به روز رسانی نموده و در درج اطلاعات و محتویات نهایت دقت را به کار گیرد.

2-فروشگاه موظف است کالای خریداری شده را به قیمت درج شده در وب سایت خود به خریدار تحویل نماید.

3-فروشگاه متعهد می شود در صورت تغییر آدرس و شماره تماس، مراتب را در کوتاهترین زمان به سایت اسک اعلام نماید.
 

در صورت عدم رعایت مفاد فوق امکان ادامه همکاری میسر نخواهد بود.