قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت اسک

 

شرایط و قوانین سایت اسک
 

ضمن تشکر از انتخاب سایت اسک، از آنجا که استفاده از این سایت به منزله آگاهی و قبول شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات سایت می باشد، خواهشمندیم آن را با دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که قوانین و مقررات فوق در هر زمانی قابلیت به روزرسانی و تغییر داشته و این حق برای اسک محفوظ می باشد تا بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به تغییر در محتوای این صفحه نماید و استفاده از سایت اسک به منزله پذیرش هرگونه تغییر از سوی سایت می باشد.

 

تعاریف

 

اسک
 

اسک مرجعی است مناسب جهت معرفی کالا، فروشندگان و بهترین قیمت تا شما بتوانید به عنوان کاربر از بهترین قیمت ها، مشخصات فنی کالاها، فروشندگان و موقعیت مکانی آنها اطلاع حاصل نمایید و یا به عنوان فروشنده، محصولات و یا خدمات خود را برای کاربران به عرصه نمایش بگذارید.

 

کاربران
 

کاربران سایت اعم از فروشندگان، کاربران عادی و یا مهمان می باشند که ورود آنها به سایت به منزله ی پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

 

محتوا
 

اطلاعات و محتویات سایت شامل: قیمت فروشگاه هاى اينترنتى، مشخصات فنی، عکس ها، اخبار، مقالات و ویدئوها می باشد.
 

اطلاعات فوق با نهایت سعی و تلاش و با مراجعه به منابع معتبر در زمینه های متفاوت توسط کارشناسان در سایت درج گردیده با این حال سایت اسک تضمین نمی کند که اطلاعات و محتویات سایت عاری از هرگونه نقص و اشتباهی باشد. لذا در صورت مشاهده هرگونه نقص و اشتباه در اطلاعات و محتویات سایت ، شما می توانید مراتب را به صورت مکتوب ارسال نموده تا کارشناسان جهت رفع موارد فوق اقدام نمایند.

 

فروشندگان
 

اسک ارائه دهنده سرویس مناسب جهت دسترسی به فروشندگان کالا و خدمات بوده و شما پس از انتخاب فروشنده مورد نظر مستقیماً به سایت مربوطه متصل شده و کلیه مراحل خرید و پرداخت در سایت مربوطه انجام می گردد و پس از اتصال شما به سایت فوق ، اسک هیچ کونه دخل و تصرفی در مراحل خرید و پرداخت و ارسال کالا نخواهد داشت. بدیهی است کلیه مسئولیت ها و مشکلات احتمالی در خصوص فرآیند خرید و یا مطالب و محتویات درج شده به عهده فروشگاه مربوطه بوده و سایت اسک هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. لذا خواهشمندیم پیش از آغاز فرآیند خرید قوانین و مقررات سایت مربوطه را مطالعه و پس از آگاهی کامل از شرایط، اقدام به خرید نمایید.

 

خدمات
 

سایت اسک عامل ارائه خدمات نیست.
 

سایت اسک تنها به معرفی ارائه دهندگان خدمات می پردازد و هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال صحت و درستی مطالب درج شده در وب سایت ها و نحوه ارائه خدمات آنها ندارد و صرفا به عنوان یک موتور جستجو، تنها اطلاعات ارائه دهندگان خدمات را نمایش می دهد.

 

رزرو بلیط و هتل
 

اسک، تامین کننده یا فروشنده خدمات مسافرتی نمی باشد.
 

سایت اسک فقط موتور جستجوگر بلیط هواپیما و هتل بوده و امکان جستجوی آنلاین را از شرکت های تامین کننده در اختیار شما قرار می دهد و جهت رزرو، شما را مستقیما به سایت تامین کننده هدایت می کند. از لحظه ای که شما به سایت تامین کننده هدایت می شوید، اسک دیگر هیچ گونه دخل و تصرف و نظارتی در مراحل رزرو و خرید شما ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در قبال تعاملات شما با سایت تامین کننده ندارد.
 

اطلاعات پروازها از طریق نرم افزار جستجوگر در سایت ها جمع آوری میشود و صحت قیمت و موجودی پرواز و یا هتل ها بر عهده تامین کنندگان می باشد. خدمات ارائه شده در سایت اسک کاملا رایگان بوده و صرفا جهت سهولت دسترسی کاربران به قیمت ها می باشد.
 

اسک به عنوان یک رابط برای انتخاب بهتر و سریعتر بلیط هواپیما و رزرو هتل برای شما عمل نموده و میزبان اطلاعات تامین کنندگان از قبیل قیمت، موجودی، تاریخ و ... می باشد.
 

اسک هیچ گونه کمیسیونی روی بلیط ها نمی افزاید و قیمت ها بصورت کاملا واقعی و نهایی جهت انتخاب در اختیار شما قرار می گیرد. مسئولیت کامل صدور بلیط ها، مکان های اقامتی و کلیه خدمات ارائه شده در اسک، به عهده تامین کنندگان و فروشندگان می باشد و اسک هیچ گونه مسئولتی در قبال فروش آن ها و خدمات ارائه شده ندارد. لذا کاربران می بایستی قبل از خرید یا رزرو، قوانین و مقررات سایت تامین کننده را بدقت مطالعه نمایند.
 

اسک هیچ گونه مسئولیتی در قبال مواردی که در حین رزرو یا طول سفر رخ خواهد داد، ندارد و فقط میزبان اطلاعات تامین کنندگان می باشد. مسئولیت صحت اطلاعات مسافرین در هنگام رزرو از سایت تامین کننده به عهده ی شخص رزرو گیرنده است و در صورت ورود نادرست اطلاعات، اسک هیچ گونه مسئولیتی به عهده ندارد. تصحیح اطلاعات مسافرین از قبیل نام، نام خانوادگی، کد ملی و ... پس از رزرو از سایت تامین کننده، فقط از طریق آن تامین کننده قابل انجام است.
 

اسک هیچ گونه کنترل و نظارتی در قیمت گذاری ندارد و فقط تامین کنندگان، قیمت گذاری می کنند. قیمت ها لحظه ای و در حال تغییر می باشند، بنابراین شما بایستی به طور مداوم قیمت ها را کنترل نموده تا مناسب ترین قیمت را پیدا کنید و در صورت بروز هرگونه مشکل در رابطه با قیمت و هماهنگی های لازم باید با تامین کننده تماس حاصل فرمایید.

 

ثبت فروشگاه
 

هر فروشگاهی که دارای وب سایت فروشگاهی می باشد، می تواند در قسمت ثبت فروشگاه فرم مربوطه را تکمیل نموده و درخواست خود را جهت همکاری در اسک ارسال نماید.
 

پس از آغاز همکاری، فروشگاه ملزم به رعایت مفاد زیر می باشد:
 

1-فروشگاه بایستی قیمت ها و موجودی کالاها را در سایت خود به روز رسانی نموده و در درج اطلاعات و محتویات نهایت دقت را به کار گیرد.

2-فروشگاه موظف است کالای خریداری شده را به قیمت درج شده در وب سایت خود به خریدار تحویل نماید.

3-فروشگاه متعهد می شود در صورت تغییر آدرس و شماره تماس، مراتب را در کوتاهترین زمان به سایت اسک اعلام نماید.
 

در صورت عدم رعایت مفاد فوق امکان ادامه همکاری میسر نخواهد بود.