قوانین و مقررات

شرایط و قوانین سایت اسک

ضمن تشکر از انتخاب سایت اسک، از آنجا که استفاده از این سایت به منزله آگاهی و قبول شرایط مندرج در بخش قوانین و مقررات سایت می باشد، خواهشمندیم آن را با دقت مطالعه فرمایید. لازم به ذکر است که قوانین و مقررات فوق در هر زمانی قابلیت به روزرسانی و تغییر داشته و این حق برای اسک محفوظ می باشد تا بدون اطلاع و هماهنگی قبلی اقدام به تغییر در محتوای این صفحه نماید و استفاده از سایت اسک به منزله پذیرش هرگونه تغییر از سوی سایت می باشد.

تعاریف

اسک

اسک مرجعی است مناسب جهت معرفی کالا، فروشندگان و بهترین قیمت تا شما بتوانید به عنوان کاربر از بهترین قیمت ها، مشخصات فنی کالاها، فروشندگان و موقعیت مکانی آنها اطلاع حاصل نمایید و یا به عنوان فروشنده، محصولات و یا خدمات خود را برای کاربران به عرصه نمایش بگذارید.

کاربران

کاربران سایت اعم از فروشندگان، کاربران عادی و یا مهمان می باشند که ورود آنها به سایت به منزله ی پذیرش قوانین و مقررات سایت می باشد.

محتوا

اطلاعات و محتویات سایت شامل: قیمت فروشگاه هاى اينترنتى، مشخصات فنی، عکس ها، اخبار، مقالات و ویدئوها می باشد.

اطلاعات فوق با نهایت سعی و تلاش و با مراجعه به منابع معتبر در زمینه های متفاوت توسط کارشناسان در سایت درج گردیده با این حال سایت اسک تضمین نمی کند که اطلاعات و محتویات سایت عاری از هرگونه نقص و اشتباهی باشد. لذا در صورت مشاهده هرگونه نقص و اشتباه در اطلاعات و محتویات سایت ، شما می توانید مراتب را به صورت مکتوب ارسال نموده تا کارشناسان جهت رفع موارد فوق اقدام نمایند.

فروشندگان

اسک ارائه دهنده سرویس مناسب جهت دسترسی به فروشندگان کالا و خدمات بوده و شما پس از انتخاب فروشنده مورد نظر مستقیماً به سایت مربوطه متصل شده و کلیه مراحل خرید و پرداخت در سایت مربوطه انجام می گردد و پس از اتصال شما به سایت فوق ، اسک هیچ کونه دخل و تصرفی در مراحل خرید و پرداخت و ارسال کالا نخواهد داشت. بدیهی است کلیه مسئولیت ها و مشکلات احتمالی در خصوص فرآیند خرید و یا مطالب و محتویات درج شده به عهده فروشگاه مربوطه بوده و سایت اسک هیچگونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت. لذا خواهشمندیم پیش از آغاز فرآیند خرید قوانین و مقررات سایت مربوطه را مطالعه و پس از آگاهی کامل از شرایط، اقدام به خرید نمایید.

ثبت فروشگاه

هر فروشگاهی که دارای وب سایت فروشگاهی می باشد، می تواند در قسمت ثبت فروشگاه فرم مربوطه را تکمیل نموده و درخواست خود را جهت همکاری در اسک ارسال نماید.

پس از آغاز همکاری، فروشگاه ملزم به رعایت مفاد زیر می باشد:

1-     فروشگاه بایستی قیمت ها و موجودی کالاها را در سایت خود به روز رسانی نموده و در درج اطلاعات و محتویات نهایت دقت را به کار گیرد.

2-     فروشگاه موظف است کالای خریداری شده را به قیمت درج شده در وب سایت خود به خریدار تحویل نماید.

3-     فروشگاه متعهد می شود در صورت تغییر آدرس و شماره تماس، مراتب را در کوتاهترین زمان به سایت اسک اعلام نماید.   

در صورت عدم رعایت مفاد فوق امکان ادامه همکاری میسر نخواهد بود.