اسک : انتخاب هوشمندانه

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

سایت ask.ir یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه به عنوان یک مشاور که ویژگی‌های فروشگاه‌های مختلف را پیش روی شما قرار می‌دهد، به شما کمک می‌کند تا بهترین گزینه را برای یک خرید عالی انتخاب کنید.

به نام یزدان پاک

گـزارش خبــری سایـت

 

 

برای شما هم اتفاق افتاده که قصد خرید یک محصول را داشته ‌باشید ولی ندانید

  • باید به کجا مراجعه کنید؟
  • از چه فروشگاهی با اطمینان کالای خود را خریداری کنید؟
  • قیمت واقعی محصولات چیست؟ و به دنبال این هستید که قیمت کالاهای مورد نظر خود را در فروشگاه‌های مختلف مقایسه کنید؟

ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که جواب سوال‌های خود را در سایت ask.ir پیدا کنید.

 سایت ask با شعار "انتخاب هوشمندانه" تلاش دارد تا به صورت کاملا رایگان به شما کمک کند که به صورت هدفمند، راحت و مطمئن اطلاعات مورد نظر خود را پیدا کرده، به فروشگاه مناسب شرایط خودتان دسترسی یافته و به راحتی خرید کنید.

 

ask reportage

سایت ask.ir  یک فروشگاه اینترنتی نیست، بلکه به عنوان یک مشاور که ویژگی‌های فروشگاه‌های مختلف را پیش روی شما قرار می‌دهد، به شما کمک می‌کند تا بهترین گزینه را برای یک خرید عالی انتخاب کنید.

اسک با ارائه دسته‌بندی‌های مختلف ازقبیل نوع محصول، برند، قیمت، مشخصات فنی، لیست فروشندگان و... در کوتاهترین زمان به آسان‌ترین و زیباترین روش، بیشترین اطلاعات را در اختیار خریداران قرار می‌دهد.

خریدار می‌تواند با بررسی شرایط فروش، فروشگاه مطلوب خود را انتخاب کند. در این مرحله سایت ask.ir امکان اتصال شما به فروشگاه مورد نظر را فراهم کرده تا شما بتوانید به راحتی خرید نمایید. همچنین اگر شما مایل به خرید حضوری باشید، می‌توانید از روی نقشه ارائه شده در همان صفحه، محل فروشگاه مورد نظر خود را پیدا کنید.

 

سایت اسک تلاش کرده با بوجود آوردن امکانات متنوع، به شما در انتخاب کالای مورد نظرتان کمک کند.

ask reportage

در زیر هر محصول تعداد فروشگاه‌های ارائه‌کننده آن محصول نمایش داده شده است و با کلیک کردن بر روی آن، براساس افزایش قیمت از کم به زیاد، لیست فروشگاه‌ها در اختیار شما قرار می‌گیرد. در کنار این ویژگی، شما می‌توانید به دلخواه خود، ترتیب قرارگیری فروشگاه‌ها را تغییر دهید. برای مثال، می‌توان براساس کاهش قیمت از کم به زیاد، تعداد بازدید از محصول و یا هزینه حمل و نقل، ترتیب قرارگیری فروشگاه‌ها را مشخص کنید.

ask reportage

در اسک شما امکان مقایسه دو یا سه محصول را ازنظر مشخصات فنی و جزئیات خواهید داشت ­­­­‌به علاوه قسمت مجزایی برای نمایش تفاوت‌های این محصولات قرار گرفته است. بدیهی است که ارائه تفاوتها راه انتخاب را آسانتر می‌کند.

گاهی ممکن است شما به دنبال تخفیف‌های استثنایی باشید؛ این سایت یک قسمت با عنوان تخفیف ویژه در نظر گرفته که در آن محصولاتی که دارای تخفیف‌های قابل توجه و ویژه هستند، در آن قرار گرفته‌اند و کاربر می‌تواند با اتصال به فروشگاه مربوطه، محصول را با بیشترین تخفیف خریداری کند.

باتوجه به اینکه این سایت تلاش دارد که مشاوری مطمئن برای خریداران باشد، یک قسمت گزارش تخلف نیز در نظر گرفته شده است. در صورتیکه فروشگاه، کالا را با قیمتی متفاوت و یا رنگ و یا .... از آنچه در سایت ذکر شده، ارائه کند، خریدار می‌تواند با استفاده از قسمت گزارش تخلف، سایت ask.ir را مطلع کند. در این حالت اسک به فروشگاه مربوطه تذکر داده و در صورت لزوم، آن فروشگاه را از بین فروشگاه‌های عرضه‌کننده حذف می‌کند.

 همچنین برای فروشگاه‌های جدیدی که تقاضای ارائه محصولات خود در این سایت را داشته‌باشند، امکان ثبت‌نام و درخواست شروع همکاری وجود دارد. در این سایت به شرکت‌های مختلف هم امکان معرفی خدمات خود داده شده است.

پس اگر به دنبال روشی مناسب هستید که بتوانید به راحتی و درکوتاهترین زمان ممکن، کالای مورد نظر خود را  با جزئیات کامل به انضمام لیست فروشندگان انتخاب نمایید، روی سایت ask.ir به عنوان یک مشاور مطمئن حساب کنید.

 


نظرات