سیستم های تصویری

واژه سیستم های تصویری در واقع به لوازمی تعلق می گیرید که وظیفه ی پخش تصاویر را برای کاربر به عهده دارند. با پیشرفت روزافزون تکنولوژی و فناوری، برندهای سازنده ی سیستم های تصویری امکانات و قابلیت های مدرن و متفاوتی را براساس نیازهای روز و سلیقه های مختلف برای محصولات خود قرار داده اند. اولین قدم برای خرید یک سیستم تصویری مناسب این است که اطلاعات دقیق و جامعی در رابطه با آن داشته باشید تا بتوانید بهترین گزینه با قیمت مناسب را انتخاب و خریداری کنید. در راستای تحقق همین هدف گروه اسک انواع سیستم های تصویری را در پنج گروه تلویزیون، پخش کننده DVD، پخش کننده چند رسانه ای، مانیتور، سینمای خانگی، پروژکتور و گیرنده دیجیتال جمع آوری و در اختیار شما قرار داده است. با مراجعه به هر قسمت می توانید مشخصات و قیمت روز مربوط به هر محصول را براساس برندهای مختلف مشاهده و مقایسه کنید.

انواع سیستم های تصویری

سیستم های تصویری براساس امکانات و قابلیت های مختلفی که دارند کاربردهای متفاوتی هم دارند ولی تمامی آنها وظیفه ی پخش تصاویر را دارند. تلویزیون ها در انواع مختلف ، هوشمند ،سه بعدی ،LCD ، LED  و پلاسما در بازار موجود می باشد که تصاویررا  با کیفیت های HD – Full Hd – 4k پخش می کنند. پخش کننده DVD و پخش کننده بلوری هر دو تصاویر را از روی دیسک هایی که به منظور ذخیره سازی اطلاعات تولید شده اند پخش می کنند. پروژکتور دستگاهی قابل حمل است که تصاویر را به شکل انفورماتیک روی یک پرده یا دیوار سفید نمایش می دهد. گیرنده دیجیتال یا اس تی بی دستگاهی است که از یک طرف به تلویزیون و از طرف دیگر به یک منبع خارجی متصل می شود و سپس سیگنالها را تبدیل به تصاویری می کند که از طریق تلویزیون قابلیت پخش شدن دیجیتال را دارند. در این قسمت از سایت اسک با مراجعه به هر قسمت نقد و بررسی و مشخصات فنی و تصاویر مربوط به هر سیستم تصویری مورد نظر خود را ببینید و از قیمت روز آن مطلع شوید. همچنین می توانید قیمت انواع سیستم های تصویری را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم صوتی و تصویری می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از دغدغه های افراد هنگام خرید اینترنتی عدم اطمینان افراد به اصل بودن کالا می باشد. فروش محصولات با اصالت یکی از ویژگی های برتر سایت اسک می باشد و این اطمینان را به شما می دهد که سیستم های تصویری موجود در این سایت همگی از برندهایی هستند که بر اصل بودن کالای خود تاکید دارند.

نمایش بیشتر