سیستم های صوتی

با پیشرفت فناوری ها در عرصه سیستم های صوتی خانگی انواع سیستم ها در بازار موجود می باشد. شما به راحتی با این سیستم های صوتی تجربه ای متفاوت را در تماشای یک فیلم یا شنیدن یک موسیقی بدست می آورید فناوری های تعبیه شده در سیستم خانگی صوتی امروزی ، روحی تازه به موسیقی می بخشد، سیستم صوتی خانگی در مدل های مختلف بر اساس محیط های استفاده شده ساخته و تولید شده است. در بخش صوتی سایت اسک دسته ی سیستم صوتی خانگی را مشاهده می کنید که در این دسته لیست ساندبارهای (Soundbar) مختلف و بلندگوها همراه با مشخصات و لیست فروشندگان قرار داده شده است. ساندبار نسل جدید سینمای خانگی می باشد، این وسیله به صورت افقی در جلوی تلویزیون شما قرار می گیرد و صوت را به صورت ستونی با حجم و کیفیت بیشتر پخش کند.

انواع محصولات صوتی

همانطور که در بالا اشاره شد سایت اسک محصولات صوتی خود را در بخش سیستم صوتی خانگی قرار داده است. در این بخش شما انواع ساندبارها و بلندگوهای مختلف از برندهای معتبر نظیر ال جی، پاناسونیک، مکسیدر، سامسونگ و ... را مشاهده می کنید. سایت بزرگ اسک با قرار دادن دقیق مشخصات فنی از هر محصول و همچنین تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف ساندبارها و بلندگوها بر اساس رنگ بندی موجود در بازار و قیمت آنها ، نقد و بررسی فناوری ها ، مقایسه را برای کاربران راحت کرده است. شما با انتخاب یک محصول در صفحه ی باز شونده می توانید لیست فروشندگان معتبر ایرانی را نیز ببینید و به راحتی به قیمت محصول در چند فروشگاه به وسیله سایت اسک بدون جستجو در اینترنت دسترسی پیدا کنید.

اصالت کالا

منظور از اصالت یک کالا تقلبی نبودن آن و اصل کالا از شرکت تولید شده می باشد. از آنجا که سایت اسک یک خرید اینترنتی مطمئن را برای کاربران مهیا می کند، تمامی محصولات درج شده دارای اصالت کالا از برندهای مختلف هستند.

نمایش بیشتر