لوازم خانگی

امنیت، آسایش و رفاه در منزل، در گرو استفاده از وسائل و لوازم خانگی مدرن است. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و به روزشدن امکانات لوازم خانگی، هر نوع کاری حتی پختن یک تخم مرغ ساده را نیز می توان به راحتی با یک وسیله و بدون نیاز به آب و اجاق و در سریعترین زمان ممکن انجام داد. ما درگروه اسک، به صورت 24 ساعته تمام تلاش خود را می کنیم تا بتوانیم علاوه بر معرفی و تامین لوازم خانگی مدرن، آسایش و رفاه را در زندگی شما فراهم کنیم.
شما می توانید در گروه اسک، هر نوع لوازم خانگی از جمله صوتی و تصویری، یخچال و فریزر، وسایل شستشو و نظافت، پخت و پز، تهویه سرمایش و گرمایش، تصفیه آب و آب سرد کن و لوازم کوچک آشپزخانه، لوازم تزئینی، اتاق خواب، حمام و غیره که دارای ضمانت اصالت کالا است با لیستی از بهترین فروشندگان این لوازم و مقایسه قیمت آن ها در برندهای معروف و مختلف را خریداری نمایید.

انواع لوازم خانگی

گروه اسک در تلاش است که آخرین و به روزترین وسائل و لوازم خانگی را هر شخصی در منزل خود به آن نیاز دارد را معرفی نماید. تمامی این وسایل قبل از ورود به گروه اسک، مورد بررسی قرار می گیرند تا با نوع زندگی بیشتر مردم همخوانی داشته باشد و همچنین بتواند حداقل ترین نیازهای ممکن را رفع نماید. ما سعی کرده ایم که تمامی لوازم خانگی برقی و غیربرقی و همچنین تزئینی را تحت پوشش قرار دهیم.

لیست فروشندگان لوازم خانگی

شما با کلیک برروی هر نوع محصول، می توانید لیست فروشندگان معروف و معتبر در ایران را که به صورت مستقیم، اقدام به فروش لوازم خانگی می کنند را مشاهده کرده و بعد از مقایسه قیمت آن ها با یکدیگر و همچنین بررسی و مقایسه مشخصات ظاهری و فنی، آن را خرید نمایید.

ضمانت اصالت کالا لوازم خانگی

مهمترین مساله ای که هر خریدار بر آن تاکید دارد، ضمانت اصالت کالا است. از این رو ما در تلاش بوده ایم که لیستی از فروشندگانی را تهیه کنیم که بر اصالت کالای خود تاکید دارند.

نمایش بیشتر