قیمت صندلی اداری

خرید صندلی اداری

صندلی اداری یکی از مهم ترین وسایل ضروری مورد استفاده در بخش های مختلف یک شرکت می باشد. البته از این محصولات در محل های عمومی مختلفی چون بانک، آموزشگاه، فرودگاه، مراکز درمانی، رستوران، ترمینال و ... نیز استفاده می شود، حتی خرید یک صندلی برای کار با کامپیوتر در منزل نیز در دسته ی صندلی اداری قرار می گیرد. و بسیاری افراد برای انجام اموری چون مطالعه کردن، بازی نیز به این محصولات نیاز پیدا می کنند. انواع صندلی اداری در طرح، ابعاد و شکل های مختلفی طراحی و تولید می شوند که کاربردهای مختلفی داشته و متناسب با کار افراد چون مدیر، منشی، متصدی بانک و یا صندلی برای مشتریان و مراجعه کنندگان در اداره و یک سازمان است.

انواع صندلی اداری

همانطور که گفته شد صندلی های اداری در انواع مختلفی ساخته می شوند که هر کدام با توجه به استفاده از محصول کاربرد متنوعی دارد و از انواع صندلی اداری می توان صندلی کانتر، مدیریتی، کنفرانس، محصلی، انتظار، رستوران، اپن و ... نام برد. مبلمان اداری شرکتی از جنس چوب با روکش های پارچه ای از معمول ترین نوع صندلی اداری است و جنس فلزی این محصولات معمولا در اداره و شرکت های کوچک مورد استفاده قرار می گیرد.  از گران ترین صندلی های اداری می توان به صندلی اداری از جنس چرم اشاره کرد.
استفاده از صندلی اداری شیک و زیبا موجب بالا رفتن روحیه افراد و درنهایت بالا رفتن کیفیت و سرعت انجام امور می شود و از طرفی جذب مشتری را به دنبال دارد. این مزایا موجب جبران هزینه های خرید صندلی های اداری می شود.
قیمت صندلی اداری با توجه به نوع کاربرد و جنس متفاوت می باشد. امروزه شرکت های مختلفی انواع صندلی اداری را در رنگ بندی زیبا، طرح های روشن و در جنس های مختلف می سازند که به راحتی قابل جا به جایی بوده و از طرفی فضای زیادی برای استفاده دارند. لیست قیمت انواع صندلی اداری در سایت اسک درج شده است تا با آگاهی از مشخصات و ویژگی های هر کدام و متناسب با نوع محیط مورد نظرتان بتوانید خریدی مناسب از فروشگاه های اینترنتی داشته باشید.

نکات مهم خرید صندلی اداری

صندلی اداری باید علاوه بر زیبا و شیک بودن ضامن سلامتی ستون فقرات نیز باشد چرا که بسیاری افراد در طول روز ساعتها بر روی این صندلی ها می نشینند و به انجام امور می پردازند اگر یک صندلی فاقد فاکتورهای استاندارد باشد می تواند به زودی آسیب های مختلفی بر ستون فقرات و دردهای اسکلتی این ناحیه، شانه و کمر فرد وارد نماید و موجب خستگی های مفرط عضلانی شود. اما یک صندلی استاندارد و ارگونومیک از خستگی های مفرط عضلانی جلوگیری کرده و یا آن را کاهش می دهد. پس در هنگام خرید صندلی اداری حتما به فاکتورهای استاندارد آن توجه نمایید.  در ادامه شما را با این فاکتورها مهم آشنا می کنیم.
• جنس نشیمنگاه: تشک نشیمنگاه صندلی اداری باید مجهز به روکش پارچه ای یا چرمی با بافت تنفسی و قابلیت تهویه باشد و دارای ضخامت کافی بوده و کفی و پشتی صندلی اداری نیز باید از متریال مناسبی باشند و بهتر است ضد عرق باشد تا فرد عرق نکند.
• پشتیبانی از گودی کمر: برای حفظ گودی کمر در زمان تکیه دادن به صندلی اداری باید پشتی آن انحنا S شکل داشته باشد. یک صندلی اداری استاندارد باید دارای یک ناحیه پشتیبان قابل تنظیم برای گودی کمر باشد تا هر کاربر به راحتی بتواند آن را با شرایط فیزیکی خود تنظیم نماید.
• دسته صندلی: در هنگام انجام امور مختلف، فرد برای استراحت ساعد و آرنج خود نیازمند یک دسته بر روی صندلی است این دسته باید قابل تنظیم باشد.
شما از طریق سایت معتبر اسک می توانید از قیمت روز صندلی اداری مطلع شوید .انواع مدل های این محصولات در بخش صندلی اداری با توجه به نوع کاربرد گروه بندی شده است و مجموعه عظیمی از هر گروه ار برندهای معتبر و متنوعی چون نیلپر، لیو، رادسیستم، داتیس، رایانه صنعت، جلیس، آرام گستر، اروند، ارگومن، آرتمن و ... جمع آوری شده است. لازم به ذکر است که لیست قیمت صندلی اداری به صورت روزانه بروزرسانی می شود و هم چنین تمامی فروشگاه های درج شده کاملا معتبر بوده و محصولاتی اصل از برندهای معتبر را به مشتریان ارائه می دهند بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با اسک تجربه خواهید کرد.

نمایش بیشتر