اجاق گاز

اجاق گاز

با توجه به پیشرفت علم و فناوری در همه ی عرصه ها وسیله های امروزی خانگی و پخت و پز بسیار مدرن و با امکانات زیاد برای آسان کردن زندگی طراحی و تولید شده اند. یکی از وسیله های امروزی پخت و پز اجاق گاز می باشد که وجود این وسیله در همه ی آشپزخانه ها ضروری است. سایت اسک در اینجا دو دسته ی کلی از اجاق گازها، صفحه ای و مبله را قرار داده است. اجاق گاز صفحه ای (توکار) به اجاق گازهایی گفته می شود که بر روی قسمتی از کابینت یا میز به خصوص،  در آشپزخانه نصب می شوند که قابل جا به جایی نمی باشند اما به دلیل اینکه فضای کمتری را اشغال می کنند، گزینه ی خوبی برای خانواده هایی است که دارای آشپزخانه ی کوچکی در منزل می باشند. در اجاق گازهای صفحه ای گاز و فر از هم جدا می باشد و به همبن دلیل شما تنوع بیشتری در انتخاب دارید و می توانید بر حسب سلیقه فر و گاز را جداگانه خریداری کنید. از لحاظ طراحی ظاهری نیز کاملا شیک بوده و زیبایی خاصی را به آشپزخانه شما می بخشند. در بازار انواع متنوعی از اجاق گازهای توکار(صفحه ای) از برندهای خارجی و ایرانی موجود است شایان ذکر است که تولیدات ایرانی نیز چون برندهای خارجی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و در سه کارکرد تمام گاز ،تمام برق ،گاز و برق تولید می شوند. اجاق گازهای مبله که در آشپزخانه ها از دیرباز به چشم می خورد و قبل از تولید اجاق گازهای توکار، استفاده از این اجاق گازها متداول بوده است و نسبت به اجاق گازهای توکار فضای بیشتری را اشکال می کنند و در تعداد شعله های مختلف طراحی شده اند که بسته به نیاز، شما می توانید اجاق گازی با تعداد شعله دلخواه تهیه کنید. اجاق گازهای مبله نیز همانند اجاق گازهای صفحه ای سه نوع کارکرد دارند. برخی از اجاق گازهای مبله فاقد فر هستند و میتوان از قسمت پایینی به عنوان کابینت استفاده کرد که از قیمت کمتری نیز برخوردار هستند. در این قسمت می توانید پس از انتخاب گروه مورد نظر، قیمت روز انواع اجاق گاز مبله و اجاق گاز صفحه ای را با برندهای مختلف و هم چنین لیست بهترین فروشندگان را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع اجاق گاز

سایت بزرگ اسک در این صفحه دو دسته ی اجاق گاز صفحه ای و اجاق گاز مبله با قیمت های مختلف را قرار داده است که پس از انتخاب هر دسته لیستی از انواع اجاق گازها با مشخصات مختلف را مشاهده می کنید. این اجاق گازها از برندهای مختلف و معتبر نظیر بوش، ال جی، اسنوا، دوو، ژنوا، هاردستون و غیره جمع آوری شده اند که به راحتی می توانید پس از انتخاب محصول به مشخصات فنی دقیق و تصاویر ظاهری قسمت های مختلف نقد و بررسی فناوری های هر مدل دست پیدا کنید. لیست فروشندگان معتبر ایرانی همراه با قیمت به شما کمک می کند علاوه بر مقایسه ی قیمت ها به فروشگاه های دیگر به راحتی دسترسی داشته باشید و محصولی خوب را خریداری نمایید.

اصالت کالا

اصالت کالا یکی از مهمترین مشخصه های محصولات سایت اسک می باشد. تمامی اجاق گازهای جمع آوری شده دارای اصالت کالا هستند. لیست فروشندگان معتبر ایرانی نیز از این موضوع جدا نمی باشند و دارای کالاهای با اصالت و با گارانتی معتبر می باشند.

نمایش بیشتر