جارو برقی

امروزه نظافت منزل و تمیز بودن آن مخصوصا در خانواده های ایرانی بسیار مهم می باشد. انجام کارهای نظافتی به صورت دستی کاری زمان بر و گاهی پر صدمه است از این رو بازار فروش محصولات تمیز کننده ی خانگی چون جاروبرقی داغ است. جاروبرقی وسیله ای است که با مکش موجب جمع آوری زباله و گرد و غبار از محیط های مختلف می شود. برخی از جاروبرقی ها قابلیت پاکسازی با آب را نیز دارند. امروزه جارو برقی های مختلفی برای مصارف گوناگون تولید و طراحی شده اند. سایت اسک در این قسمت دو دسته بندی از از محصولات را با نام جاروبرقی خانگی و جارو شارژی قرار داده است. از مهمترین ویژگی های جاروبرقی می توان به توان موتور و قدرت مکش و صدای کم اشاره کرد. جارو شارژی نیز به عنوان وسیله ای برای تمیزی، امروزه کاربران زیادی را جلب کرده است که با این وسیله به راحتی می توان داخل ماشین و یا مکان هایی که امکان استفاده از جاروبرقی در آنها مهیا نیست را با زمان کم تمیز کرد. از ویژگی های جارو شارژی خوب می توان به توان باتری اشاره کرد که هر چه بالاتر باشد میزان زمان استفاده از جارو شارژی را بالا می برند و در هنگام خرید با توجه به استفاده یکی از حالات تک منظوره برای نظافت محیط هایی مانند ماشین یا دو منظوره برای منزل با قابلیت مکش آب و خاک را انتخاب کنید که البته جارو شارژی های دو منظوره دارای قیمت بالاتری هستند. در این قسمت می توانید قیمت روز انواع جارو برقی خانگی و جارو شارژی را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان انواع جارو برقی را به همراه مشخصات، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع جارو برقی

همانطور که ملاحظه می کنید، سایت اسک انواع جارو برقی را بر حسب استفاده شما در دو دسته جارو برقی خانگی و جارو شارژی از برندهای معتبر نظیر سامسونگ، ال جی، بوش، اسنوا، سام، فیلیپس و ... به صورت لیست جمع آوری کرده است. شما با انتخاب هر دسته می توانید به لیستی از انواع جارو برقی و شارژی دسترسی پیدا کنید و همچنین با انتخاب هر کالا از هر دسته علاوه بر کسب اطلاعات درست از مشخصات فنی و نقد بررسی کالای مورد نظر می توانید در بخش مقایسه ی قیمت ها و در پایین صفحه قیمت ها را در فروشگاه های معتبر ببینید و از این رو مقایسه ی بهتری برای خرید داشته و در نهایت انتخابی درست خواهید داشت.

اصالت کالا

اصالت کالا در واقع تاکید بر اصل بودن و با کیفیت بودن آن کالا می کند. سایت اسک این اطمینان را به شما می دهد که  لیست فروشندگان ایرانی همه دارای کالاهای با اصالت می باشند و با توجه به داشتن این مشخصه ی مهم در امر فروش اینترنتی شما می توانید خریدی مطمئن را به وسیله ی سایت اسک داشته باشید.

نمایش بیشتر