قیمت لوازم بازی و سرگرمی

خرید لوازم بازی و سرگرمی

یکی از روش های سرگرم کننده و شیرین برای همه، انجام بازی های مختلف است. در گذشته بازی هایی محبوب مانند هفت سنگ بین مردم و مخصوصا کودکان انجام میشد و به مرور با ساخت آتاری میکرو و سگا نسل جدیدی از سرگرمی به وجود آمد و این بازی ها جای خود را به بازی های دیجیتالی و پیشرفته دادند. این بازی دارای یک کنسول و دسته ی بازی بود که به صورت ویدیویی بر روی تلویزیون قابل انجام بود و آنچنان از جذابیت بالایی برخوردار هستند که افراد با سن های مختلف به این بازی ها رو می آورند. برخی از بازی ها به راحتی بر روی تبلت، موبایل و کامپیوتر قابل نصب هستند و همچنین برخی قابلیت بازی به صورت آنلاین را برای کاربر فراهم می سازند. کنسول های بازی امروزه پیشرفت های بسیاری داشتن و در دو دسته ی با سیم و بی سیم قرار می گیرند. از قابلیت های جدید انواع کنسول های بازی می توان به قابلیت انجام بازی به صورت سه بعدی، اشتراک گذاری آنلاین، بهره بردن از گرافیک HD اشاره داشت. بازی ها نیز بر اساس محتوی در چند نوع اکشن، ماجراجویی، استراتژیک، نقش آفرینی، معمایی و ... قرار می گیرند و باید بر حسب سن نوع بازی را انتخاب کرد. شما در این قسمت از سایت اسک می توانید قیمت روز انواع کنسول های بازی و تجهیزات آن را  با برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان ایرانی را به همراه مشخصات و قیمت فروش، مقایسه و مشاهده نمایید.

انواع لوازم بازی و سرگرمی

در این بخش، سایت اسک انواع کنسول های بازی و تجهیزات کنسول بازی را در دو دسته قرار داده است و شما بر حسب نیاز با مراجعه به هر دسته به صفحه ای  با لیستی از محصولات مرتبط، مدل های مختلف و قیمت های متفاوت هدایت می شوید. شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی می توانید ویژگی های محصولات چون مشخصات فیزیکی، سایر مشخصات فنی و ویژگی های دیگر را ملاحظه نمایید. در قسمت نقد و بررسی از فناوری های هر مدل اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده ی تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف آن می توانید انتخابی درست داشته باشید و همچنین لیست فروشندگان معتبر ایرانی در قسمت مشاهده ی قیمت ها به شما در مقایسه و انتخاب بهتر کمک می کند. لیست فروشندگان کاملا معتبر می باشند و همراه با مشخصات و قیمت هستند و به راحتی با استفاده از سایت اسک بدون صرف زمان برای جستجو فروشگاه ها در صفحات اینترنت می توانید به فروشگاه های معتبر دسترسی داشته باشید.

اصالت کالا

یکی از نکاتی که هنگام خرید دستگاه های کنسول بازی و تجهیزات مربوط به آن از طرف خریدار مد نظر است اصلی بودن کالا و تقلبی نبودن آن می باشد. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی کنسول بازی و تجهیزات کنسول بازی موجود در این سایت و لیست فروشندگان ایرانی دارای این مشخصه مهم برای محصولات خود هستند و شما می توانید محصولی اصل را خریداری نمایید.

نمایش بیشتر