صوتی و تصویری

واژه ی صوتی و تصویری در واقع به هر کالایی که مربوط به صوت و تصویر شود تعلق می گیرد. با گسترش روزافزون تکنولوژی و پیشرفت خرید اینترنتی دیگر نیازی به حضور در محل خرید نیست و به سرعت و به آسانی خرید خود را انجام دهید. در راستای همین منظور و تحقق آن، گروه اسک کالاهای صوتی و تصویری را همراه با ضمانت اصالت کالا و تضمین بهترین قیمت، برای مشاهده و بررسی در اختیار شما عزیزان قرار داده است تا یک خرید اینترنتی فوق العاده را تجربه کنید.

سیستم های صوتی

با کلیک بر روی قسمت صوتی و منتقل شدن به صفحه ی سیستم های صوتی خانگی می توانید قیمت روز انواع ساندبارهای موجود در بازار ایران را مشاهده کنید. درواقع ساندبار (Soundbar) نام نسل جدید سینمای خانگی است ساندبار به صورت افقی در جلوی تلویزیون شما قرار می گیرد و صوت را به صورت ستونی با حجم و کیفیت بیشتر پخش کند. اسک برای راحت کردن کار شما در جستجو امکاناتی قرار داده است که با فیلتر کردن براساس نام برند سازنده و یا قیمت به ساندبار مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و بتوانید قیمت روز و مشخصات آن را به صورت صحیح ببینید و انتخاب درست و صحیحی را براساس نیازهای خود برای خرید یک ساندبار در سایت اسک انجام دهید.

سیستم های تصویری

امروزه سیستم های تصویری بخش مهم و جدانشدنی را در زندگی خانواده های ایرانی دارد. بنابراین در هنگام خرید باید بسیار دقت کنید تا کالایی با کیفیت و براساس نیازها و خواسته های خود انتخاب کنید. برای این منظور گروه اسک مشخصات و قیمتهای مربوط به سیستم های تصویری را در پنج گروه تلویزیون، پخش کننده DVD، پخش کننده چند رسانه ای، مانیتور، سینمای خانگی،پروژکتور و گیرنده دیجیتال جمع آوری و  در اختیار شما قرار داده است که در سه نوع گالری ،لیست و سریع قابل مشاهده هستند. انواع سیستم های تصویری را براساس برند سازنده و قیمت و دیگر ویژگی های قرار داده شده در سایت اسک مقایسه و بررسی کنید و اطلاعات دقیقی را بدست آورید و خریدی ایده آل را با اسک تجربه کنید.

ضمانت اصل بودن کالا

خرید یک کالا به صورت اینترنتی برای عده ای از افراد به دلیل عدم اطمینان از اصل بودن کالا مورد قبول نیست. برای رفع این مشکل اسک لیستی از فروشندگانی که به اصالت کالای خود تاکید دارند را جمع آوری و دراختیار شما قرار داده است بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر