قیمت ساعت

خرید ساعت

از ابزار مورد استفاده برای دانستن زمان، ساعت می باشد. ساعت را می توان به عنوان یکی از قدیمی ترین اختراعات مهم بشر دانست که قدمت آن به حدود شش قرن قبل از میلاد بابلی ها بر می گردد. امروزه ساعت های مختلفی از لحاظ اندازه و شکل در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند، از این رو قیمت ساعت ها با یکدیگر متفاوت میباشد و در چند دسته ی کلی ساعت مچی، دیواری، ایستاده و جیبی قرار  می گیرند. ساعت های مچی یکی از ابزار تزیینی مورد استفاده در بین اقشار مختلف مردم هستند که از لحاظ شکل ظاهری کاربردهای مختلفی دارند و در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند. ساعت های مچی  دارای  تکنولوژی ساخت متفاوتی می باشند. انواع تکنولوژی به کار رفته در ساعت مچی تکنولوژی کوارتز، اتوماتیک، مکانیکی، کورنوگراف (گاه سنج)و ... می باشد. امروزه ساعت ها در مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند که برای افراد مختلف نوع این مدل ها حائز اهمیت است ازجمله ساعت های اسپرت، دیجیتالی، عقربه ای و ... که همگی برای خانم ها یا آقایان طراحی شده اند. ساعت بانوان دارای ظرافت بیشتری بوده و در ساخت صفحه نمایش و بند ساعت برخی از مدل های ساعت مچی زنانه از وسیله های تزیینی بهره گرفته اند و این ساعت ها را به ساعتی لوکس و فشن تبدیل کرده اند. از قابلیت های جالب به کار رفته در برخی از مدل های ساعت، مقاومت در برابر آب، عقربه های شب تاب،.تاریخ شما و ... می باشد. شما در این بخش از سایت اسک قیمت روز ساعت را از برندهای مختلف مشاهده نموده و پس از انتخاب کالای مورد نظر، لیست بهترین فروشندگان ساعت را به همراه مشخصات، قیمت ساعت مقایسه و مشاهده کنید.

انواع ساعت

در این بخش از سایت اسک دسته بندی از انواع ساعت را با کاربردهای مختلف مشاهده می کنید. شما با انتخاب هر دسته به صفحه ای هدایت می شوید که طیف گسترده ای از مدل های مختلف دسته ی انتخابی در آن قرار دارد و شما می توانید بر اساس برند و توان خرید خود لیست را فیلتر نمایید و به لیست قیمت انواع مدل های ساعت دسترسی پیدا کنید. همچنین شما با انتخاب هر محصول در قسمت مشخصات فنی می توانید ویژگی ها ی ساعت  را ملاحظه نمایید. در قسمت نقد و بررسی، از فناوری های ساعت مورد نظر اطلاعات درست کسب کرده و با مشاهده تصاویر ظاهری از قسمت های مختلف آن می توانید انتخابی به جا و مطابق با سلیقه ی خود داشته باشید و همچنین لیست فروشندگان معتبر ایرانی در قسمت مشاهده ی قیمت ها به شما در مقایسه و انتخاب بهتر کمک می کند. و بدون صرف زمان برای جستجو فروشگاه ها در صفحات اینترنت می توانید به فروشگاه های معتبر دسترسی داشته باشید.

اصالت کالا

اصالت داشتن یک کالا مهم ترین مشخصه ی یک محصول است و گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی ساعت های موجود در این سایت دارای اصالت کالا برای محصولات خود هستند. و شما می توانید خریدی مطمئن در فضای اینترنتی داشته باشید. ناگفته نماند، از آنجا که برخی از سایت ها اقدام به فروش محصولات تقلبی می کنند سایت اسک تمامی لیست فروشندگان ایرانی را با وسواس تمام برای شما جمع آوری کرده است که کاملا محصولاتی اصل و با کیفیت را به فروش می رسانند.

نمایش بیشتر