عطریات

عطریات

امروز خوشبو بودن را میتوان یکی از ویژگی های خوب برای یک فرد در جامعه دانست. در واقع عطر یا ادکلن ماده ای است که برای خوشبو کردن بدن و محیط های مختلف مکان های عمومی و خانه ها مورد استفاده  قرار می گیرد. امروزه  عطریات در دو قالب ادکلن و اسپری در بازار با انواع رایحه ها و بوهای مختلف برای سلیقه های متفاوت موجود می باشد. ادکلن و اسپری ها بر اساس میزان غلظت و مدت ماندگاری دارای قیمت های متفاوتی هستند. و از ۱ تا ۳.۴ انس سایز بطری هایشان متفاوت می باشد. در بخش عطریات سایت اسک شما دو دسته بندی عطر و ادکلن و اسپری را مشاهده می نماید و با ورود به هر بخش لیستی از موارد آن دسته را همراه با قیمت و مشخصات ملاحظه کرده و به راحتی به لیست فروشندگان دیگر همراه با قیمت دسترسی دارید

انواع عطریات

انواع عطریات در سایت اسک در دو گروه اسپری، عطر و ادکلن قرار دارد. سایت اسک انواع ادکلن و اسپری های معتبر از برندهای مختلف و محبوب دنیا از کشورهای متعدد نظیر آدیداس، دیور، بوگاتی، دیسکوارد را با توجه به سلیقه های مختلف و توان خرید در قیمت های متفاوت جمع آوری کرده است. شما با کلیک بر روی هر محصول به صفحه ی اطلاعات جامع و لیست فروشندگان معتبر ایرانی هدایت می شوید و در قسمت مشخصات فنی می توانید از میزان حجم، کشور مبدا برند، میزان ماندگاری، نوع رایحه، زنانه یا مردانه بودن عطر یا ادکلن مورد نظر  و سایر ویژگی ها اطلاعات دقیق و کامل کسب کنید. لیست فروشندگان در قسمت مقایسه قیمت ها کاملا معتبر بوده و با سایت اسک به راحتی در چند فروشگاه گردش کنید. و از این طریق خانواده اسک خریدی بدون صرف زمان زیاد و مطمئن را برای شما به ارمغان می آورد.

اصالت کالا

اصالت داشتن کالا یکی از مشخصه های مهم در خرید هر کالا می باشد و در سایت اسک در مورد تمامی محصولات و لیست فروشندگان ایرانی با وسواس تمام این مشخصه رعایت شده است و از این بابت سایت اسک خریدی مطمئن را برای شما ضمانت می کند.

نمایش بیشتر