قیمت سیستم صوتی خانگی

خرید سیستم صوتی خانگی

سیستم صوتی خانگی با هدف ایجاد یک تجربه ی خوب و بی نظیر صوتی، هنگام استفاده از تلویزیون ساخته و تولید شده است. امروزه سیستم های صوتی خانگی در انواع و مدل های مختلفی در قالب بلندگو، ساندبار و ساب ووفر در بازار موجود می باشند که با در نظر گرفتن مواردی نظیر نوع مکان و میزان مساحت خانه ی خود یکی از این انواع را برای خرید می توانید انتخاب کنید. در اینجا به معرفی انواع سیستم های صوتی خانگی می پردازیم. بلندگو یکی از سیستم های صوتی است که برای پخش صوت با فرمت های گوناگون با صدای بلندتر و واضح تر در مجالس ، هیئت ، سخنرانی ، اتاق کنفرانس و …  مورد استفاده قرار می گیرند. ساندبار نسل جدید سیستم های صوتی خانگی می باشند که به صورت افقی در جلوی تلویزیون قرار می گیرند و صوت را به صورت ستونی با حجم و کیفیت بالا پخش می کنند و برای شنیدن فایل های موسیقی استریو بهترین گزینه هستند. ساندبارها دارای ویژگی و امکانات مدرنی هستند، این نوع از سیستم صوتی خانگی به منظور تولید صدای تلویزیون ها، ارتباط بی سیم با گجت های امروزی و پخش صدای قدرتمند ساخته و طراحی شده اند. انواع ساندبارهای موجود در بازار دارای ورودی های زیادی نظیر درگاه ها USB،بلوتوث،Wi-fi، کابل HDMI، پورت اپتیکال، پورت AUX و حتی NFC  هستند که کاربر می تواند به پخش محتوا بپردازد. ساب ووفر یا ساب نوعی اسپیکر است که دارای قدرت صدای بسیار بالا بوده و  باعث شنیدن صداهای بم در موسیقی می شود. ساب ووفرهای موجود در بازار به دو دسته ی ساب ووفر پسیو یا غیر فعال و ساب ووفر اکتیو تقسیم می شوند. در این قسمت از سایت اسک می توانید ویژگی ها و قیمت روز انواع سیستم های صوتی خانگی، بلندگو، ساندبار و ساب ووفر را براساس برندهای مختلف مشاهده و بررسی کنید.

انواع سیستم صوتی خانگی

امروزه برندهای مختلفی در ساخت و تولید انواع سیستم های صوتی خانگی با تکنولوژی و فناوری های به روز فعالیت می کنند، که این انواع از لحاظ قدرت خروجی، ورودی / خروجیAV ، وزن، قیمت، اندازه و دیگر قابلیت ها با هم متفاوت هستند . لذا جهت شناخت دقیق و جامع شما از انواع سیستم صوتی خانگی خانواده بزرگ اسک مجموعه ای عظیم از انواع بلندگو، ساندبار و ساب ووفر براساس برندهای معتبری نظیر سامسونگ، ال جی، پاناسونیک، سونی، مکسیدر و....  را برای سلیقه های متفاوت جمع آوری کرده است. پس از انتخاب سیستم صوتی خانگی مورد نظر خود می توانید مشخصات فنی، قیمت، تصاویر، میزان توان، امکانات و قابلیت های مورد نظر آن را مشاهده و بررسی کنید بنابراین به شناخت کاملی از یک محصول خواهید رسید و بهترین گزینه را برای خرید انتخاب خواهید کرد. همچنین می توانید قیمت روز انواع بلندگو، ساندبار و ساب ووفر را براساس لیست فروشندگان ایرانی که اقدام به فروش مستقیم لوازم خانگی می کنند مشاهده و مقایسه کنید.

اصالت کالا

یکی از نکاتی که هنگام خرید سیستم صوتی خانگی باید به آن دقت کرد توجه به داشتن اصالت کالا است که نشان دهنده ی اصل بودن و تقلبی نبودن یک محصول است. گروه اسک این اطمینان را به شما می دهد که تمامی بلندگو، ساندبار و ساب ووفرهای  موجود در این سایت از برندهای معتبر و فروشندگانی که به اصل بودن کالا خود تاکید دارند جمع آوری شده است، بنابراین یک خرید اینترنتی مطمئن را با خانواده بزرگ اسک تجربه کنید.

نمایش بیشتر