لیست برندها

برند یا مارک، یک نام تجاری و مشخص کننده خدمات یا تولید کننده و فروشنده محصولی خاص است که تولید کننده به وسیله این نام، محصولات و خدمات خود را از نمونه‌های مشابه متمایز می‌کند. امروزه برندهای بسیار متنوعی در جهان و ایران به تولید کالاهای مختلفی از جمله لوازم خانگی، کالاهای دیجیتال، لوازم آرایشی و بهداشتی، لوازم مربوط به ورزش و سرگرمی و غیره می‌پردازند که نام بسیاری از آنها برای شما آشنا بوده ولی شاید ندانید که برای کدام کشور است و چه محصولاتی را تولید می‌کند. بی شک برند سازنده یکی از مهم‌ترین پارامترها در زمان خرید هر محصولی تلقی می‌شود، با شناخت بهتر و بیشتر یک مارک شما انتخاب بهتر و هوشمندانه‌تری خواهید داشت از این رو به برند سازنده باید نگاه دقیق‌تری داشت.

 
گروه مجرب اسک جهت معرفی و آشنایی هر چه بیشتر شما عزیزان با تولیدکنندگان و مارک‌های گوناگون، در این بخش لیستی عظیم از برندهای معتبر داخلی و ایرانی را درج کرده است. با نگاه اول، شما طیف گسترده‌ای از مارک‌های مختلف را به همراه لوگو مربوطه مشاهده می‌کنید. با کلیک روی هر برند به صفحه‌ای منتقل می‌شوید که در آن به معرفی کامل برند پرداخته شده است علاوه بر این می‌توانید تمامی محصولات تولید شده توسط آن برند را مشاهده و بررسی کنید. فیلترهای بالا و سمت راست صفحه نیز جهت جستجوی دقیق‌تر و سریع‌تر در نظر گرفته شده‌اند و به شما در یافتن محصول خاص از برند انتخابی کمک می‌کنند.

 
اگر تنها به دنبال تولیدکنندگان محصولی خاص و شناخت آنها هستید از فیلتر سمت راست صفحه کمک بگیرید که به صورت کاملا هوشمندانه محصولات را با توجه به نوع کاربرد گروه ‌بندی می‌کند برای مثال با انتخاب گروه کالای دیجیتال و زیر گروه موبایل به سرعت لیستی از تولید کنندگان موبایل سرتاسر جهان نظیر سامسونگ، ال جی، هواوی، سونی و غیره در صفحه به نمایش در می‌آیند.

نمایش بیشتر