گلکسی نوت 10 سامسونگ بدون مموری کارت خواهد بود

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

چندی پیش ما در یک مقاله از اسک  براساس اخبار خبرگزاری ها خبری مبنی بر زمان رونمایی گلکسی اس 10 سامسونگ را در 16 مرداد درج ک و احتمال می رود که گلکسی اس 10 (Samsung Galaxy Note 10) و گلکسی اس 10 پرو(Samsung Galaxy Note 10 Pro)  سامسونگ در کمتر از دو ماه آینده توسط این شرکت رو نمایی شوند. همیشه قبل از رونمایی و عرضه یک محصول جدید از یک برند خبرها و شایعات مختلفی شنیده می شود که در مورد پرچم دار بالا رده گلکسی نیز صدق می کند.

امروز شایعاتی شنیدم که گلکسی نوت 10 سامسونگ بدون داشتن مموری کارت عرضه خواهد شد همانطور که می دانید یکی از لوازم ضروری و پرکاربرد در گوشی های موبایل کارتهای حافظه ی جانبی هستند که به منظور افزایش حافظه مورد استفاده قرار می گیرند.

این شایعه یا واقعیت در توییتی از مکس واین بک (Max Weinbach) که به عنوان یکی از نویسندگان وب سایت XDA Developers به فعالیت می پردازد منتشر شده است. این وب سایت در مورد جدیدترین موضوعات مربوط به فناوری های انواع گوشی موبایل اندرویدی و سایر گوشی ها با سیستم عامل های متفاوت به بررسی پرداخته و صحبت می کند.

 مکس واین بک به واسطه یک فردی که از نزدیک با دو گوشی گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو کار کرده است اطلاعات جدیدی از این دو پرچم دار سامسونگ را بدست آورده، طبق گفته های این فرد افشاگر در گوشی گلکسی نوت 10 هیچ درگاهی برای مموری کارت در این گوشی تعبیه نشده است و در نتیجه می توان گفت که سامسونگ، مموری کارت جانبی را از این گوشی حذف کرده است.

البته این خبر می تواند عجیب به نظر برسد و حتی غیر قابل باور! چرا که کاربران برای افزایش فضای حافظه دستگاه با مشکل رو به رو خواهند شد و تنها این قابلیت در مدل گوشی پرو این شرکت خواهد بود. با توجه به اینکه شرکت ساموسنگ یک غول بزرگ فناوری است  می توان این برداشت را کرد که فرد افشاگر با مدل های اولیه این دو گوشی کار کرده و آنها را از نزدیک دیده باشد و مدل های اصلی و نسخه ی نهایی این دو گوشی که  رونمایی خواهند شد به احتمال بسیار زیاد تغییر پیدا خواهند کرد.

البته شاید این شایعه حقیقت باشد و سامسونگ با حذف مموری کارت نسخه جدید سامسونگ نوت 11 را با دارا بودن این قابلیت در آینده معرفی کرده و راه را برای فروش بیشتر آن باز کند یعنی حذف مموری در نوت 10 ساموسنگ راه را برای عضو جدیدی که در آینده طراحی خواهد شد باز می کند و فعلا هیچ چیزی مشخص نیست.

خیلی پیش تر از این خبری مبنی بر حذف درگاه جک صوتی 3.5 میلی‌ متری در هر دو گوشی سامسونگ گلکسی نوت 10 و گلکسی نوت 10 پرو از سوی مکس واین بک نیز منتشر شده بود،  نبود این جک بسیار باور پذیرتر از حذف مموری در گلکسی نوت 10 سامسونگ است.


اخبار مرتبط
نظرات
امتیاز شما به این مطلب :