خرید اقساطی لوازم خانگی بدون نیاز به ضامن

معرفی به دوستان اشتراک گذاری

فروشگاه لوازم خانگی سل امکان خرید اقساطی لوازم خانگی را با بهترین و متنوع‌ ترین شرایط فراهم کرده است و موجب آسان سازی فرآیند خرید لوازم خانگی به روش قسطی شده است.

فروش اقساطی چیست

خرید اقساطی لوازم خانگی از سالیان دور در میان افراد جامعه مرسوم بوده است و امروزه نیز افراد زیادی جهت خرید و تهیه کالاهای گران قیمت و مورد نیاز خود از این روش استفاده می‌کنند. بسیاری از افراد به درستی با مفهوم خرید کالا به صورت قسطی آشنا نیستند و نمی‌دانند فروش اقساطی چیست؟ که در ادامه شما را با مفهوم آن آشنا می‌کنیم.

در خرید اقساطی کالا شما با پس انداز اندکی و پرداخت آن به عنوان پیش پرداخت خریدتان، می‌توانید از کالای مورد نظرتان در اسرع وقت برخوردار شوید و مابقی هزینه آن را به صورت ماهانه پرداخت کنید. در واقع خرید یک لوازم خانگی به روش قسطی، شما را از فشار ناشی از پرداخت یکجای هزینه‌ی آن رها می‌سازد. اگر برای خرید لوازم خانگی مورد نیازتان تصمیم دارید با پس انداز کردن طولانی مدت صاحب آن شوید باید بگوییم که امکان دارد نتوانید آن کالا را خریداری کنید چرا که همزمان با پس انداز کردن، قیمت اجناس به سرعت بالایی در حال افزایش است و ممکن است هرگز میزان پس انداز شما به قیمت کالا نرسد.

فروش اقساطی چیستبا توجه به اینکه در سال‌های اخیر شرایط اقتصادی ایران در وضعیت مناسبی قرار ندارد و قیمت لوازم خانگی به طرز سرسام آوری افزایش پیدا کرده است، نیاز مردم به فروشگاهی که کالاهای خود را به صورت قسطی به فروش برساند بیش از زمان‌های گذشته است. خوشبختانه امروزه امکان خرید اقساطی لوازم خانگی در نقاط مختلف ایران میسر است، خرید لوازم خانگی اقساطی در تبریز، خرید لوازم خانگی اقساطی در مشهد، خرید لوازم خانگی اقساطی در کرمانشاه، خرید اقساطی لوازم خانگی در اصفهان و دیگر شهرها را فراهم است. البته خرید به شیوه سنتی هزینه، زمان و انرژی زیادی را می‌طلبد و خارج از حوصله بسیاری از افراد است.

یکی از مکان‌های قابل اعتمادی که در زمینه فروش اقساطی لوازم خانگی به صورت غیر حضوری فعالیت دارد، فروشگاه اینترنتی سل (sell.ir) است که تنوع بالایی از انواع محصولات لوازم خانگی از برندهای ایرانی و خارجی را به صورت قسطی به فروش می‌رساند. سل امکان خرید اقساطی لوازم خانگی دوو، اسنوا، پارس خزر، تی سی ال و سایر برندها را برای تمامی خانواده‌های ایرانی در نقاط مختلف ایران را فراهم کرده است.


شرایط خرید قسطی


فروش اقساطی در انواع کانال لوازم خانگی قسطی و فروشگاه لوازم خانگی به دو شکل فروش اقساطی لوازم خانگی بدون بهره و یا با بهره انجام می‌گیرد. منظور از بهره این است که شما مبلغ کالا را به اضافه درصد سودی به صورت ماهیانه پرداخت می‌کنید. شاید با خود بگویید پس خرید لوازم خانگی اقساطی به ضرر شما است ولی با توجه به تورم موجود و افزایش ناگهانی قیمت‌های لوازم خانگی در بازار ایران، خرید قسطی نسبت به خرید نقدی برتری نیز دارد و حتی سودآور است. در واقع کالایی که آن را امروز به صورت قسطی می‌خرید و برای آن سود نیز پرداخت می‌کنید، در طولانی مدت گران‌تر می‌شود و حتی امکان دارد در پایان دوره‌ی اقساط، محصول خریداری شده از قیمت نهایی پرداختی‌تان، گران‌تر هم شده باشد.
شرایط خرید قسطی لوازم خانگی در مکان‌های مختلف، متفاوت است و از لحاظ میزان بهره، تعداد اقساط ماهانه، میزان پیش پرداخت، روش‌های خرید اقساطی و دیگر موارد با یکدیگر فرق دارند و شما باید به فروشگاهی مراجعه کنید شرایط خرید اقساطی آن با شرایط شما هخوانی داشته باشد.
فروشگاه لوازم خانگی سل امکان خرید اقساطی لوازم خانگی را با بهترین و متنوع‌ترین شرایط فراهم کرده است و موجب آسان سازی فرآیند خرید لوازم خانگی به روش قسطی شده است.

فروش اقساطی جهیزیه در فروشگاه سل


فروش اقساطی جهیزیه


تهیه جهیزیه یکی از سنت‌های قدیمی ایرانیان است که از گذشته تا به امروز از اهمیت بالایی برخوردار بوده است. متاسفانه در حال حاضر گران شدن اجناس و بالا رفتن قیمت کالاهای اساسی چون قیمت تلویزیون، یخچال فریزر، لباسشویی و ... سبب شده است تا بسیاری از خانواده‌ها توان تهیه یک جهیزیه آبرومندانه را نداشته باشند.
فروشگاه اینترنتی سل با در نظر گرفتن این موضوع و با فروش اقساطی جهیزیه فرصتی را فراهم کرده است تا تازه عروسان دیگر دغدغه‌ای برای تهیه جهیزیه نداشته باشند. سل تنوع بالایی از انواع محصولات لوازم خانگی از برندهای گوناگون را به صورت قسطی به فروش می‌رساند و این موضوع برای دخترخانم‌ها که مایلند تمامی طرح‌ها و مدل‌ها را ببیند و بهترین را انتخاب کنند اهمیت دارد.

بنابراین با سل دیگر نیازی نیست وقت و انرژی خود را صرف یافتن فروش اقساطی جهیزیه در کرج، جهیزیه اقساطی در مشهد، جهیزیه اقساطی اصفهان و شهر زندگی خود کنید بلکه در خانه خود نشسته و از طریق اینترنت به سل که حکم یک بازار بزرگ لوازم خانگی را دارد متصل شده و کالای مورد نیاز برای منزل و آشپزخانه خود را به صورت قسطی خریداری کنید.
اگر می‌خواهید یک جهیزیه مقرون به صرفه داشته باشید پیشنهاد می‌کنیم به سراغ خرید کالاهای ایرانی چون محصولات اسنوا بروید چرا که قیمت ماشین لباسشویی، تلویزیون، یخچال فریزر و ... از این برند ایرانی نسبت به کالاهای مشابه خارجی کمتر است. شاید این سوال را داشته باشید که کارخانه اسنوا کجاست و کیفیت محصولات آن چطور است؟ کارخانه اسنوا در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان واقع است. کارخانه اسنوا اصفهان محصولات بسیار متنوعی را طراحی و به بازار فروش عرضه می‌کند که از لحاظ طراحی ظاهری، کارایی و کیفیت مورد پسند و رضایت خریداران بوده‌اند.

جهت خرید محصولات این برند بهتر است به فروشگاه سل مراجعه کرده و محصولات اسنوا را در سایت فروشگاه سل مشاهده کنید تا شناخت بیشتری از محصولات اسنوا بدست بیاورید و در نهایت انتخاب‌ درستی داشته باشید.
متاسفانه شاهد افزایش قیمت محصولات اسنوا در سال 99 و سال جدید بوده‌ایم و همین موضوع سبب شده است تا بسیاری از تازه عروسان به خرید جهیزیه اقساطی اسنوا روی بیاورند و به دنبال مکانی باشند که در زمینه فروش اقساطی اسنوا در همدان، فروش اقساطی اسنوا در اصفهان، تهران و سایر نقاط ایران فعالیت دارند.
اگر شما هم جزو این دسته از افراد هستید بهتر است به سل مراجعه کنید، فروشگاه اینترنتی سل تنوعی بالایی از محصولات این برند را در ویترین فروش خود دارد و می‌توانید خرید ماشین ظرفشویی اسنوا قسطی، خرید یخچال فریزر اسنوا اقساطی، خرید تلویزیون اسنوا قسطی و هر کالای دیگری که از این برند را مد نظر دارید از سل انجام دهید.


نحوه فروش اقساطی


نحوه فروش اقساطی لوازم خانگی در تمامی فروشگاه‌ها یکسان نیست و بهترین فروشگاه را می‌توان فروشگاهی دانست که روش‌های متنوعی را برای خرید لوازم خانگی اقساطی ارائه دهد تا برای تمامی افراد با شرایط‌های مختلف امکان خرید وجود داشته باشد.
فروشگاه اینترنتی سل یکی از فروشگاه‌هایی است که با توجه به شرایط مختلف افراد جامعه روش‌های متنوعی را برای خرید اقساطی لوازم خانگی دارد که شامل خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان، خرید لوازم خانگی اقساطی با فیش حقوقی، بدون ضامن، با چک و ... می‌شود. بنابراین با فروشگاه سل به راحتی و با روش دلخواه و نزدیک به شرایط خود خرید اقساطی لوازم خانگی از برندهای گوناگون را انجام دهید.
جهت آگاهی و به دست آوردن اطلاعات لازم در خصوص شرایط و نحوه فروش اقساطی لوازم خانگی کافی است با کارشناسان فروش سایت سل تماس بگیرید.

نحوه فروش اقساطی لوازم خانگی در فروشگاه سل


لوازم خانگی اقساطی با فیش حقوقی


در سل فروش لوازم خانگی اقساطی با فیش حقوقی برای آن دسته از افراد در نظر گرفته شده است که دارای فیش حقوقی هستند و دیگر برای خرید لوازم خانگی اقساطی نیازی به ارائه سفته، چک و معرفی ضامن ندارند.


فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن


اگر برای خرید لوازم خانگی اقساطی ضامن ندارید اصلا نگران نباشد چرا که سل با فروش اقساطی لوازم خانگی بدون ضامن فرصتی فراهم کرده است تا شما هم بتوانید کالای مورد نظرتان را به صورت قسطی خریداری کنید.


لوازم خانگی اقساطی بدون چک


خرید لوازم خانگی اقساطی بدون چک از سل بهترین روش برای آن دسته از افرادی است که دسته چک و یا امکان تهیه چک را جهت خرید ندارند. بنابراین با سل دیگر دغدغه‌ی یافتن مکانی فعال در زمینه فروش اقساطی لوازم خانگی بدون چک در شیراز، کرج، قروین، کرمانشاه، شیراز و دیگر نقاط ایران را ندارید.


خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان


اکثر بازنشستگان کشورمان دغدغه تهیه لوازم نو برای منزل خود و یا تهیه جهیزیه برای فرزندانشان را دارند چرا که از لحاظ مالی توان کافی برای تهیه اجناس را به صورت نقدی ندارند. فروشگاه سل خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان را برای این دسته از اقشار جامعه در نظر گرفته است.
شرایط فروش اقساطی اسنوا برای بازنشستگان و دیگر برندها در سل کاملا متناسب با شرایط این دسته از عزیزان است. جهت آگاهی از شرایط خرید اقساطی اسنوا بازنشستگان با کارشناسان سل تماس بگیرید.


خرید اقساطی لوازم خانگی با چک


خرید اقساطی لوازم خانگی با چک روشی است که سل برای افرادی که دارای دسته چک هستند و قصد دارند برای ضمانت اعتبار خرید اقساطی لوازم خانگی از آن استفاده کنند در نظر گرفته شده است.


نظرات
امتیاز شما به این مطلب :