خدمات طراحی و بهینه سازی سایت

طراحی و بهینه سازی سایت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و فناوری، دنیای مجازی و استفاده از اینترنت بسیار گسترده شده است و می توان گفت جزئی جداناپذیر از زندگی افراد در جوامع امروزی شده است. برای بهره مندی از خدمات و فواید دنیای مجازی وجود یک وب سایت خوب و معتبر امری ضروری است. ساخت و طراحی سایت توسط برنامه نویس و طراح سایت در زمینه های مختلف نظیر سایت شرکتی، سایت شخصی، سایت سازمانی، سایت فروشگاهی و... صورت می گیرد که هریک از آنها برای اهدف خاصی نظیر ارتقاء تجارت و معرفی فعالیت های یک شرکت و... تولید شده اند.

وب سایت

سایت (Site) در لغت به معنای مکان است و یک وب سایت مکانی از فضای مجازی است که از یک یا مجموعه ای از صفحات تشکیل شده است که هر یک از صفحات برای هدف خاصی در زمان طراحی سایت ایجاد شده اند. در همه سایت ها صفحه ای با عنوان صفحه اصلی (Home page) که مهمترین صفحه است وجود دارد که اهداف اصلی سایت و تمام بروزرسانی هایی که در وب سایت صورت می گیرد را برای کاربر ارائه می دهد.

طراحی سایت

طراحی سایت به مجموعه ای از عملیات طراحی و برنامه نویسی برای تولید و ساخت صفحات وب گفته می شود. برای اینکه این صفحات توسط مرورگر قابل نمایش باشند، شخص برنامه نویس و یا طراح سایت از زبان های برنامه نویسی نظیرhtml ، css ،  java، پی اچ پی ، ای اس پی دات نت، پرل و …  استفاده می کنند و متن، تصاویر، فایل های صوتی و تصویری و المان های برنامه نویسی فرمت دهی می شوند و تبدیل به صفحه ای قابل رویت در مرورگرها می شود. اولین نیاز برای طراحی سایت به یک دامنه (نام وب سایت) و میزان فضای هاست کافی در وب (Host) جهت ذخیره اطلاعات مورد استفاده در وب سایت می باشد. موضوع طراحی سایت از سمت کارفرما و مشتری تعیین می شود. یک وب سایت خوب باید براساس نیاز و خواسته مشتریان طراحی و بهینه سازی شود.

بهینه سازی سایت

بهینه سازی سایت یا سئو (SEO) به مجموعه ای از روش ها و تکنیک هایی گفته می شود که سبب بهبود رویت سایت در موتورهای جستجو می شود. هدف از بهینه سازی سایت بدست آوردن رتبه بهتر و محل بالا در صفحه نتایج موتور جستجو است که باعث افزایش بازدید و ترافیک سایت و در نتیجه افزایش فروش محصولات یک سایت فروشگاهی می شود.

انواع شرکت های طراحی و بهینه سازی سایت

 امروزه شرکت های بسیاری در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت براساس نیازها و خواسته های مشتریان فعالیت می کنند. در این قسمت از سایت اسک می توانید لیستی از شرکت هایی که در زمینه طراحی سایت و طراحی وب سایت، خدمات سئو و افزایش رتبه، برنامه نویسی پرتال، فروشگاه و برنامه های تحت وب بصورت حرفه ای و تخصصی در شهر خود و یا دیگر شهرها فعال هستند را مشاهده کنید و هم چنین با انتخاب شرکت مورد نظر اطلاعات، ارزش ها، خدمات و میزان امتیاز آن را مشاهده و با سایر شرکت ها مقایسه کنید. با سایت اسک بدون صرف زمان به راحتی شرکت مورد نیاز را در شهر خود بیابید، بشناسید و با شماره تماس و آدرس موجود در سایت، با آنها ارتباط بر قرار کنید.

نمایش بیشتر

شرکت طراحی سایت آبی

02144258160 info@blueco.ir Telegram instagram
شرکت مهندسی آبی ازسال یکهزار و سیصد و هشتاد و سه، فعالیت خود را در شهر تهران آغاز و تا به امروز مفتخر به اتمام بیش از هفت صد پروژه در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب سایت می باشد. گروه آبی در آغاز به صورت آزاد (Freelance) شروع به فعالیت نمود و در حال حاضر به مجموعه ای با فعالیت مستمر و پشتیبانی بیست و چهار ساعته تبدیل گردیده است. بکارگیری از نیروهای جوان و گاها بدون سابقه کار، آموزش و تعلی ... بیشتر بخوانید